TRANSLATE

pátek 14. dubna 2023

´GREEN FOR LIVE ( JP~TIPS, POLITICS )´

 

SOCIOLOGY ( *DIR !!! )

~~

´ZÁHUMENNÍ.wz.cz´

>>´JP~INFO~SPECIAL´<<

>> !!! ´JP_ALARM .wz.cz´ !!! <<

>> ´SOCIÁLNÍ VĚCI .wz.cz´ <<

´GREEN4.LIVE´ .. ČÁST 1.

´HUMAN RIGHTS 4.LIVE´

>>SOCIÁLNÍ_VĚCI..ZÁLEŽITOSTI..V ČR<<

>>´PRÁVNÍ STÁT.ORG´<<

´JPeBOOK.ORG´ .. ´GREEN4.LIVE´

(31.10.2022)..´JP´TIPS : NA KANDIDÁTY/KANDIDÁTKY DO OFFICO PREZIDENTSKÉHO_ÚŘADU ČR 

BUDE FAJN, KDYŽ ČESKÝ LID PŘESTANE DÁVAT..ROZDÁVAT..MOC STUPIDITĚ. TEDY I VOLEBNĚ. A BUDE FAJN, KDYŽ SE STUPIDITA PŘESTANE VYSKYTOVAT VE VEŘEJNÉM PROSTORU, ZEJMÉNA NA ÚROVNI TĚCH, KTEŘÍ SE VOLEBNĚ UCHÁZEJÍ O POLITICKÉ FUNKCE. TOLIKO PRO ZAČÁTEK KU ZLEPŠENÍ POLITICKÉ SITUACE NEJEN V ČR, COBY KROK PRVNÍ.

>>´JP~INFO~SPECIAL~1´<<

´JP´ZÁPISKY..POZNÁMKY´.. :

Autor: ´JIŘÍ PELÍŠEK ´  ´JP´  ´JP_ZÁPISNÍK´(>>N.1<<)´ ,´(>>N.2<<)´ ,´(>>N.3<<)´ .. ( JESUS_SCHOOL ) ..   ´FATAMORGANA.LIVE´ ... Email: [ JPelischek@outlook.com ] + [ JPelischek@protonmail.com ] / Duplicitní Email PROTO, ŽE Emaily MI umí nejednou RŮZNĚ, i SABOTÉRSKY TRUCOVAT /

*~~*

!!!´JP~ALARM´(1)..´!!!

´ZÁHUMENNÍ´( *PDF VERZE )

>>´JP~INFO~SPECIAL´<<

>> !!! ´JP_ALARM (2).wz.cz´ !!! <<

>> ´SOCIÁLNÍ VĚCI .wz.cz´ <<

~~

pátek14duben
2023

Vincenc
týden 15

Počasí Praha
Počasí Praha - Slunečno.cz

~~

´JP_POEZIE..´

!!!´JP~ALARM´(1)..´!!!

´JP~PRAVDA A LÁSKA~INFO..´(*.PDF)´

´JP_DATING..(MOJE OSOBNÍ INZERCE NA LÁSKU..)´

´JPeBook.org´

´JPeBook.Live´

´JP-RECENZE..´

´JESUS_SCHOOL~4´(*PDF)´

´GOLDEN_FRIEND_ONE´

JP DENNÍK.LIVE´

´JP DENNÍK 4.LIVE´

´JP NOTEPAD.LIVE´

´PRÁVNÍ STÁT.ORG´

´AUTOGENOCIDA.CZ´( *PDF VERZE )

´CULTURE_JP_TIPS ..´

´ FATAMORGÁNA.LIVE ´

´ HUMAN RIGHTS 4.LIVE ´

FOR_HEALTH: (Verze~A1*PDF) .. (..A2~WEB) .. (..A3~WEB)

>>´JP´_INFO_TIPS´<<   HROBEČEK´

TIP_SW: >> Screen_TRANSLATOR <<

SVATÝ_KÓD_PRO_LIDSTVO  ´??_JAKOU_??

´JP_INFOs´ ( ´JP~INFO~Speciál~1´ )´(*.PDF)

´JP_INFOs´ ( ´JP~INFO~Speciál~2´ )´

>> DALŠÍ TIP: SOUBORY..´JP_STRÁNKY..´ KE STAŽENÍ ZDE [*PDF]<<

~~

pátek 17. března 2023:

!!! UDHR_OSN !!! ( "VŠEOBECNÁ_DEKLARACE LIDSKÝCH_PRÁV_OSN" )!!! MUSÍ BÝT PRIORITOU VLÁD STÁTŮ CELOPLANETÁRNĚ I OBYVATELSTVA

14.1.2023: O ČEM.., O JAKÝCH ZÁLEŽITOSTECH ÚZCE SOUVISEJÍCÍCH S TÍMTO TÉMATEM JSEM DÁLE DOPOSUD například NAPSAL:  

´ZELENÁ_POLITIKA´   ´PRÁVNÍ_STÁT´

´HUMAN RIGHTS 4.LIVE´

~~

4.3.2023.. LIDSKOPRÁVNO ? ..A: SVĚT ??

>> ´MALÝ_SVĚT´ <<

LIDSKÁ PRÁVA V ČR, V EU NEZAJIŠŤUJE DOKUMENT LISTINA_ZÁKLADNÍCH_PRÁV_A_SVOBOD. TO JE VELKÝ OMYL A OBLBOVAČKA LIDU.

LIDSKÁ_PRÁVA V ČR I V EU VMÍŘE PLNÉ ..NE TEDY JEN NA OKO, MŮŽE ZAJIŠŤOVAT POUZE DODRŽOVÁNÍ DŮSLEDNĚ DOKUMENTU: VŠEOBECNÁ_DEKLARACE_LIDSKÝCH_PRÁV_OSN (SPOLEČNĚ S DALŠÍMI LIDSKOPRÁVNÍMI DOKUMENTY, ÚMLUVAMI NA ZEMI PLANETĚ).."KOTĚ..VÍŠ" ?!!!

>> VÁCLAV HAVEL A DALAJLAMA.. <<

JAKÉKOLI PORUŠOVÁNÍ LIDSKÝCH PRÁV JE: FAŠISMUS.

FAŠISMUS NENÍ MALÝ, A VELKÝ..JDE O JEDNU ENERGII, KTERÁ MÁ POTENCIÁL GLOBALITY. TO NÁM napříkad ZŘETELNĚ UKAZUJE DLOUHOLETĚ CHARAKTER VLADIMÍRA_PUTINA A SPOL (NO, NEJEN..). A ENERGIE T FAŠISMU JE NIČÍCÍ PLANETU K ŽIVOTU LIDÍ NA ZEMI SI.

MÁ LI LIDSTVO ZVLÁDNOUT OTÁZKU..TÉMA..RELITU..KLIMATU NA ZEMI SI, JE NAPROSTO NEZBYTNÉ, ABY LIDSTVO MĚLO PRIORITU..(TEDY VČETNĚ LÍDRŮ/LÍDRYŃ STÁTŮ..ZEMÍ..CELOPLANETÁRNĚ) DODRŽOVÁNÍ DŮSLEDNĚ DOKUMENTU: "VŠEOBECNÁ_DEKLARACE_LIDSKÝCH_PRÁV_OSN" !!! TO JE NPAPROSTO ZÁKLADNÍ PODMÍNKA..PŘEDPOKLD..PRO TO, ABY SE IDSTVO VŮBEC MOHLO SMYSLUPLNĚ VYPOŘÁDÁVAT S TÉMATEM..REALITOU..KLIMATU NA ZEMI.

TI, KDOŽ PORUŠUJÍ LIDSKÁ PRÁVA, JAKKOLI, JSOU FAŠISTÉ..NIČITELÉ KLIMATU NA ZEMI, I ŽIVOTA LIDSTVA, OHROŽUJÍC TAK LIDSTVO, MOŽNOST ŽIVOTA MU NA ZEMI PLANETĚ.

JE VE VEŘEJNÉM ZÁJMU SE VYPOŘÁDAT..VYPOŘÁDÁVAT..I TRESTNĚ, S FAŠISTY/FAŠISTKAMI SVĚTA. TITO NESMĚJÍ ZASTÁVAT VEŘEJNÉ/POLITICKÉ/STÁTNÍ FUNKCE. POKUD SE TAK DĚJE, POKUD TO LIDÉ DOVOLÍTE, DOVOLUJETE,.. TAK..SE NEDIVTE !!! .. UDÁLOSTEM NEGATIVNÍM I PO STRÁNCE KLIMATICKÝCH ZMĚN A S TÍM SPOJENÝCH DOPADŮ.. V DŮSLEDCÍCH.

NEJSOU JEN FAŠISTÉ VŮČI LIDU, ALE TAKÉ VŮČI PŘÍRODĚ..VŮČI FAUNĚ, FLOŘE..MATCE ZEMI..NEJEDNOU. 

~~

!!! UDHR_OSN !!! ( "VŠEOBECNÁ_DEKLARACE LIDSKÝCH_PRÁV_OSN" )!!! MUSÍ BÝT PRIORITOU VLÁD STÁTŮ CELOPLANETÁRNĚ I OBYVATELSTVA

!!! UDHR_OSN !!! ( "VŠEOBECNÁ_DEKLARACE LIDSKÝCH_PRÁV_OSN" )!!! MUSÍ BÝT PRIORITOU VLÁD STÁTŮ CELOPLANETÁRNĚ I OBYVATELSTVA.
.. 
PROČ??
.. 
PROTOŽE:
.."ČLOVĚK JE.. TAKOVOU..KVĚTINKOU.. ROSTLINKOU"..
..SOCIÁLNÍ LIDSKOU_BYTOSTÍ, KTERÁ ABY MOHLA BÝT  SVĚTU CO NEJLÉPE PROSPĚŠNÁ, POTŘEBUJE MÍT NAPLNĚNY SVÉ NEJEN ZÁKLADNÍ POTŘEBY V KONTEXTU SOCIÁLNÍ, LIDSKÝCH_PRÁV. 
NEZVLÁDNETE LI, LIDÉ, VLÁDY, LÍDŘI/LÍDRYNĚ, TUTO NEJZÁKLADNĚJŠÍ, NEJPOTŘEBNĚJŠÍ, PÉČI O LID, O BLIŽNÍ, V KONTEXTU ZDE UVEDENÉHO, ČI NEJSTE LI ANI OCHOTNI SE TÍM ZABÝVAT DŮSLEDNĚ, I VÝUKOVĚ.. (COŽ LZE V SOUČASNOSTI HOJNĚ VÍDAT), NEMŮŽETE ZVLÁDNOUT ÚSPĚŠNĚ TAK ANI TÉMA.. ZÁLEŽITOST(I) TÝKAJÍCÍ SE ZMĚN KLIMATU A DŮSLEDKŮ S TÍM SOUVISEJÍCÍCH.. COŽ BY MOHLO MÍT, A UŽ I MÍVÁ, FATÁLNÍ DOPADY NA ŽIVOTY.. OSUDY.. MNOHA LIDÍ NA ZEMI PLANETĚ.
.. 
 PORUŠOVÁNÍ LIDSKÝCH_PRÁV, V ROZPORU S UVEDENÝM LIDSKOPRÁVNÍM DOKUMENTEM OSN A DALŠÍMI MEZINÁRODNÍMI LIDSOPRÁVNÍMI ÚMLUVAMI.. DOKUMENTY.. JE: FAŠISMUS.
..
APLIKOVÁNÍ JAKÉHOKOLI DRUHU..
ZPŮSOBU.. FAŠISMU I VŮČI KOMUKOLI, BUDE VŽDY V ČASE STRESTÁNO KOSMEM/NEJVYŠŠÍM I PŘÍČINOU RŮZNĚ KOLAPSŮ I GLOBÁLNÍCH, NEJEN EKONOMICKÝCH. I TAKOVÝ JE ZÁKON KOSMU.
.. 
..
JIŘÍ PELÍŠEK
.. 
O ČEM JSEM DOPOSUD..například.. DÁLE i NAPSAL.. :

~~

31.12.2022..OFFICO ÚŘAD PREZIDENTA ČR..OD KONCE ÚŘADOVÁNÍ VÁCLAVA_HAVLA.. > TO JE..DOPOSUD.. TRAGI_DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ SPOLU S POLITICKOU SFÉROU VLÁDNĚ PARLAMENTNÍ, SENÁTNÍ, ZA CHOŘE NEJEDNOU HLAHOLOVÉHO JICH RŮZNĚ OPĚVOVÁNÍ MÉDIÍ..RADIA, TELEVIZE..JEN NE VĚNOVAT SE PRAVDĚ, ZDRAVÍ_LIDU, LIDSKÉ_DŮSTOJNOSTI, LIDSKOPRÁVNU DLE DOKUMENTU: VŠEOBECNÁ_DEKLARACE_LIDSKÝCH_PRÁV_OSN. TO BY TOTIŽ MUSELI KAŽDODENNĚ DĚLAT NĚCO SMYSLUPLNÉHO PRO LIDI, A TO STOJÍ ÚSILÍ, TO BY BYLA ,,PRÁCE". TAK RADŠI TEN DOKUMENT NIKDO Z NICH ANI NEVYSLOVUJE, JEHO NÁZEV V ČR, I PŘESTO, ŽE NAPŘÍKLAD ŠVÝCARSKÁ PROSPERITA JE POSTAVENA PRÁVĚ NA TOMTO DOKUMENTU V ZÁKLADU. NUŽ..CZECH POLITICO FAŠISTIC DEBILITA NA N´TOU. JDĚTE SI S TÍM DO ŘITI, DO TÝ SVÝ, A_NEVRACEJTE SE !!! KRETÉNI. 

~~

28.2.2023.. NOVĚ ZVOLENÝ OFFICO PREZIDENT PETR_PAVEL PRÝ DLE NAPŘÍKLAD ZPRAVODAJSTVÍ E15 V BŘEZNU 2013 ŘEKL: ,,..UKRAJINA NEMŮŽE VYHRÁT.."SPOLU S DALŠÍMI BLAFY.. JAKO ŽE NENÍ MOŽNÉ UKRAJINĚ DODAT TANKY, DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY, SE SEVŘENOU PRDELÍ Z VYHROŽOVÁNÍ PUTINEM JADERNÝMI ZBRANĚMI../ DNES TAKÉ NĚCO ŘÍKÁ..A ´PR´ově HORLIVĚ OZNAMUJE, JAK SI ZAJEDE NA UKRAJINU, PŘI TOM PRVNÍ DEN PO ZVOLENÍ VYVOLÁVÁ VÁLEČNÝ KONFLIKT NA TCHAJWANU PROVOKACÍ ČÍNY TÍM, ŽE HNED VOLÁ HORLIVĚ NA TCHAJWAN..PŘIČEMŽ I ČÍNA MÁ JADERNÉ ZBRANĚ.. NUŽ GENERÁL ,,KU: NEZAPLACENÍ", ŽE ?? S DOBRÝM SI NYNÍ PRO SEBE PLATEM A DOŽIVOTNÍ RENTOU..ŠOLÍCHEM NA DŮCHOD SI..

~~

JÁ JSEM HLAVNÍM REŽISÉREM POJMU: POLITIKA PRO CO NEJLEPŠÍ UDRŽITELNOST ŽIVOTA NEJEN LIDSKÉ CIVILIZACE NA ZEMI PLANETĚ..KTEROU JSEM NAPSAL I COBY POLITICKÝ PROGRAM VLÁDÁM SVĚTA. JSOU I PŘESTO MEZI NÍMI TACÍ, KDOŽ SE CHTĚJÍ PRO POCIT SVÉ MOCI, I RŮZNĚ HACKERSKO MEDIÁLNĚ POLITICKY RŮZNĚ ODKLÁNĚT OD MÉHO_PÍSMA, HRÁT RŮZNÁ DIVADLA SVÁ. UPOZORŇUJI NA TO, ŽE NA TO NENÍ JIŽ V KOSMU ČASOVÝ PROSTOR ANIŽ BY SE TO OBEŠLO BEZ ZÁVAŽNÝCH DŮSLEDKŮ. ŘIĎTE SE, TAK ZVANÍ LÍDŘI STÁTŮ NA ZEMI PLANETĚ, LIDÉ, MÝM_PÍSMEM..JAKO NA MOŘI SE NÁMOŘNÍCI ŘÍDÍ V NOCI ZA BOUŘE NAPŘÍKLAD FUNKČNÍM KOMPASEM. NEUPOSLECHNETE LI MNE, CELOPLANETÁRNĚ, MŮŽE TO MÍT DALEKOSÁHLÉ NEBLAHÉ DŮSLEDKY. PROSTOR PRO HRU FAŠISTICKOU RŮZNÝCH JEDNOTLIVCŮ..SKUPIN..VLÁD..UŽ NENÍ. KDO SI MYSLÍ, ŽE PRO FAŠISMUS..JAKÝKOLI, PRO NARCISMUS, PRO RŮZNĚ SEKTÁŘSTVÍ, KLERIKÁŘSTVÍ, A PODOBNĚ PROSTOR JE, SPLÁČE.

~~

JP_RECENZNĚ_INFO_EMAILING TEXTY VÝBĚR (*PDF stránka)

>>KOZA ´JÓZA´ VZKAZUJE..GLOSUJE..TRIUMFUJE<<

>>POLITIKA a: VOLBY<<..A PĚTILETKY, DESETILETKY..ŽIVOTY..PLYNOUC, I ODPLÝVAJÍC, I CELÉ GENERACE, ZATÍMCO PAPALÁŠI NEJEDNOU I NECHUTNÍ, VŮČI LIDU FAŠISTIČTÍ, SI UŽÍVAJ SE SVÝMI SPŘÍZNĚNCI DO SMRTI NEJEDNOU SVÉHO SI TOHOŤ PAPALAŠÍ..LEČ NA ÚKOR LIDU, NA ÚKOR ŽIVOTŮ..LIDU.

JEDEN Z MÝCH BILLBOARDÍKŮ (klikněte si):

>> DALŠÍ TIP: SOUBORY..´JP_STRÁNKY..´ KE STAŽENÍ ZDE [*PDF]<<

>> Můj DALŠí zde TIPy: >> JP-MONITOR..>>


~~

>> NAMASTE :-)  

JE NAPROSTO ŽÁDOUCÍ, DŮLEŽITÉ, NEZBYTNÉ:

~~

,,LIDÉ MUSEJÍ VYVÍJET TRVALÉ ÚSILÍ K TOMU, ABY SE ZBAVILI SVÝCH NEGATIVNÍCH_SKLONŮ. JINAK JIM NEPOMŮŽE ANI ŽÁDNÁ (*například) PILULKA."

(Dr. Edward_Bach, anglický lékař)

~~

VÍTEJTE ! NA ZDEJŠÍCH MÝCH ´JP´ WEB_STRÁNKÁCH..

~~

TÉMATA.. :

PREZIDENTSKÁ VOLBA DO OFFICO ÚŘADU PREZIDENTA(TKY) ČR 2023?? VÍM, ŽE OBLÍBENÁ JE DANUŠE NERUDOVÁ ZEJMÉNA OD STUDENTSTVA, AVŠAK..JÁ SI NEMYSLÍM, ŽE JE VHODNOU KANDIDÁTKOU. ONA MŮŽE BÝT ČÍMKOLI, JELIKOŽ SE NEVYJADŘUJE KONKRÉTNĚ, ALE JEN POVRCHNĚ K TÉMATŮM, COŽ V SOBĚ SKRÝVÁ POTENCIÁL ZNAČNÉHO NEBEZPEČÍ PRO LID. NAVÍC JE TOTÁLNĚ SE MNOU NEKOMUNIKATIVNÍ, NEOBTĚŽOVALA SE DOPOSUD MI ODPOVĚDĚT NA ŽÁDNOU MOU JÍ VÝVU O OSOBNÍ SCHŮZKU, ANI NA EMAILY, NA ZPRÁVY, NA MOJE JÍ OPAKOVANÉ VZKAZY. TÍM SI U MNE NAPROSTO UZAVŘELA ENERGIE PRO MOU PODPORU JEJÍ CO DO FUNKCE PREZIDENTKY.UKAZUJE NÁM, ŽE BY CHTĚLA BÝT PREZIDENTKOU ,,NARUBY". TAKTO JÁ SI PREZIDENTA/PREZIDENTKU NEPŘEDSTAVUJI.

°°

10.12.2023.. JP: ČESKÁ REPUBLIKA JE PROROSTLÁ PROHNILOU FAŠISTIC MENTAL/PUTINO KGB STYLE MENTÁLNÍM POLEM GRÁZLŮ UZURPUJÍCÍCH SI RÁDOBY TAK MOC NAD DRUHÝMI, SADISTICKY SE TAK I RŮZNĚ BAVÍC..JSOU TO LIDÉ ZEJMÉNA ZE SFÉRY MEDIÁLNÍ, WEBMEDIÁLNÍ, ALE I POLITICKÉ, S PŘESAHEM DO ZAHRANIČÍ. JDE O MENTAL_KGB_MAFII. NEJSME SICE RUSKO, ALE TIHLE SRÁČI SE CHOAVJÍ JAKO STRUKTURY V RUSKU. ČESKÁ REPUBLIKA JE TAK SKRYTĚ ZNEUŽÍVÁNA JIMI, COBY DVOJITÝMI AGENTY, COBY TAKÉ JAKÉSI ODLOUČENÉ PRACOVIŠTĚ MENTAL/PUTINO KGB SFÉR. JE TO HNUS. ZNEUŽÍVAJÍ PSYCHOLOGIE ZA ÚČELEM MANIPULACE DAVOVĚ, A MYSLÍ SI, ŽE JIM TO NAPŘÍKLAD JÁ ŽERU. NEŽERU. CHTĚJÍ NAPŘÍKLAD, ABYCH UVEDL CO NEJVÍC SUBJEKTŮ DO MÉHO FAŠISTIC BLACK LISTU, ABY MOHLI ŘÍKAT..PODÍVEJTE SE, JAK JE NESNÁŠENLIVÝ. MANIPULUJÍ HNUSNĚ VEŘEJNOSTÍ. VÝSLEDEK ?? VÝSLEDKY?? ROZHLÉDNĚTE SE,LIDÉ VŮKOL..PO ZEMI PLANTĚ.. UZŘETE ODPOVĚĎ. JDE O KLAN MAFII NECHUTNOU..KTERÁ DOVEDLA LIDSTVO NA POKRAJ VYHYNUTÍ. A MACHRUJOU, A MACHRUJOU..JAKO BY SE JICH TO NETÝKALO, A NA DRUHÉ RÁDI PRSTEM UKAZUJOU..NA MNE BY RÁDI PRSTEM UKAZOVALI. TEDY ZA MNE, KRETÉNŮM TĚM: !!! NASERTE SI !!!

..

10.12.2022..JP: JAK MŮŽE BÝT JMENOVÁN ZA SOUČASNÉ SITUACE ČECH DO POZICE PŘEDSEDY RADY PRO LIDSKÁ PRÁVA PŘI OSN..TEDY TO MI OPRAVDU HLAVA NEBERE. NO, EU JE POMĚRNĚ BENEVOLENTNÍ K TOMU, CO SE V ČR DĚJE, ČÍMŽ SE VŠAK STÁVÁ I SPOLUAKTÉREM. TO DALO VZNIKNOUT I VÁLCE NA UKRAJINĚ. JELIKOŽ GRÁZL PUTIN SI MYSLEL, A MYSLÍ, ŽE EVROPA JE NESCHOPNÁ ŘEŠIT SVÉ VLASTNÍ PROBLÉMY, TAK JAK BY MOHLA BÝT SCHOPNÁ ÚČINNĚ ŘEŠIT I PROBLÉMY JINÉ, VÁLEČNÉ..MYSLEL SI, ŽE SI BEZPROBLÉMOVĚ NAPOCHODUJE NA UKRAJINU SI JI VYVRAŽDIT KDE SE MU ZAMANE A UKRÁST. VZHLEDEM K TOMU, ŽE EU JE ROZEŽÍRÁNA VLASTNÍM FAŠISMEM RŮZNĚ ZEVNITŘ, ZEJMÉNA Z ČR SI V SOBĚ, S PŘESAHEM DO CELÉHO SVĚTA, NEMÁ EVROPA, NATO, VYHRÁNO. A TO ANI KDYŽ JIŽ PUTINŮV REŽIM MÁ PO TOM VŠEM CO UDĚLAL DOPOSUD, ODZVONĚNO.

..

10.12.2022.. STUDENTSTVU:

V PRAZE, DNE: 4.12.2022.. STUDENTSKÉMU HNUTÍ ZA SOLIDARITU PŘI FAKULTĚ HUMANITÁRNÍCH STUDIÍ PŘI UNIVERZITĚ KARLOVĚ.. STUDENSTVU EVROPY, SVĚTA:
..
DOBRÝ DEN, MILÍ STUDENTI, STUDENTKY..
EXISTUJE KNIHA S NÁZVEM: ´UMĚNÍ_ZAUJMOUT´.
..
NO, TAKÉ EXISTUJE PLATFORMA O TAK ZVANÉM ´UMĚNÍ_MILOVÁNÍ´. TEDY MUSÍM KONSTATOVAT, ŽE V PODÁNÍ PROVOZOVATELŮ MNE TO DOPOSUD NĚJAK NENADCHLO.
..
TAKÉ, MIMO JINÉ, EXISTUJE KNIHA S NÁZVEM: "UMĚMÍ MÍRU" od autora: Morihei_Ueshiby..neboli: DOPLŇOVÁNÍ TOHO, CO CHYBÍ (*PRO ZDRAVÍ, PRO ŽIVOT, PRO LIDSKOU DŮSTOJNOT*moje pozn). TENTO TITUL KNIŽNÍ MNE ZAUJAL  V ŽIVOTĚ MÉM VELMI.
..
VYTVOŘIL JSEM ČLÁNEK, S NÁZVEM: "UMĚNÍ_VLÁDNOUT" V RÁMCI PLATFORMY MOJÍ JP O DOPLŇOVÁNÍ TOHO, CO CHYBÍ ( PRO ZDRAVÍ, PRO ŽIVOT, PRO LIDSKOU DŮSTOJNOST, COŽ OSTATNĚ JE ÚSTŘEDNÍM TÉMATEM CELÉHO MÉHO PÍSMA, PRO I CO NEJLEPŠÍ UDRŽITELNOST ŽIVOTA NA ZEMI, PROTOŽE BEZ TOHO TO JÍT NEMŮŽE, JAK UVÁDÍM VE SVÉM PÍSMU).
..
MILÍ STUDENTI, STUDENTKY..
OBRACÍM SE NA VÁS DNES, COBY NA GENERACI, KTERÁ MÁ DNES JIŽ ZODPOVĚDNOST SPADLOU JÍ DO RUKOU ZA DALŠÍ VÝVOJ EXISTENČNÍ ŽIVOTA ´HOMO_SAPIENS´.. ŽIVOTA OBECNĚ NA PLANETĚ ZEMI.
ŽÁDÁM VÁS V RÁMCI TOHOŤ.. PROSTUDUJTE SI ŘÁDNĚ MOJE PÍSMO, MOJE TEXTY.., A KONEJTE. VY JSTE TI, KOMUŽ JIŽ DNES PATŘÍ BUDOUCNOST LIDSKÉ CIVILIZACE. VY JSTE TI, KDOŽ NYNÍ DRŽÍ.. ZAČÍNAJÍ DRŽET OPRATĚ, A KAM TO POVEDETE, TAM TO BUDE.
PROSÍM, JEDNEJTE V LÁSCE SRDCE PRO ZDRAVÍ, PRO ŽIVOT, PRO LISKOU DŮSTOJNOST..BEZ VZDĚLÁVÁNÍ OBYVATELSTVA, DĚTÍ, CELOPLANETÁRNĚ, BEZ POMOCI SI LIDÍ NA ZEMI PLANETĚ CELOSTNĚ, TO VŠAK NEPŮJDE.
VSTUPNÍMI VRÁTKY DO MÉHO PÍSMA VÁM MŮŽE BÝT NĚKTERÁ Z MNOU SEPSANÝCH WEBOVÝCH STRÁNEK, JAKO NAPŘÍKLAD:
https://GREEN4.LIVE
https://JPeBOOK.ORG
http://www.FATAMORGANA.LIVE
..
( STYDÍM SE ZA GENERACI FAŠISTIC GRÁZLŮ, ŽE VŮBEC JSOU, AŤ UŽ MÝCH VĚKOVĚ VRSTEVNÍKŮ, ČI JINÝCH..NO, CO UŽ S TÍM NADĚLÁME.. JE NUTNO JE IZOLOVAT OD MOŽNOSTÍ VLIVU CO NEJVÍC, ABY NEMOHLI VÍCE ŠKODIT. )
..
S POZDRAVEM A PŘÁNÍM JEN TOHO NEJLEPŠÍHO, CO LZE PŘÁT:
 
JIŘÍ PELÍŠEK
 
~~~

~~

" LÁSKA_UMÍ: VÍC "

SRÁČI FAŠISTIČTÍ URPUTNÍ V TOM, PROKLÁDAT ZDEJŠÍ PÍSEŇ ..NEJEN TU.., A JEJÍ OKOLÍ TAK ZVANÝMI PODLE NICH REKLAMAMI NA JEDY TYPU: ČOKOLÁDA MILKA(TEDY NA SLADKOSTI S CUKREM), S FRUKTOZOU, NA ALKO CHLAST, NA KÁVU ČERNOU, NA SLAZENÉ NÁPOJE, NA GAMBLERSTVÍ, A NA JINÉ OBDOBNÉ ZVRÁCENOSTI A JEDY PROMINOU..NEJSEM VÁM NA TO ZVĚDAVEJ, VY YOUTU.BE KRETÉNI, A UPOZORŇOVAL JSEM VÁS NA TO UŽ MOŽNÁ VÍCE JAK STOKRÁT !!!

JP )

~~

"JE_NAPROSTO_NEZBYTNÉ, JE NAPROSTO ŽÁDOUCÍ.. DŮLEŽITÉ":

,,LIDÉ MUSEJÍ VYVÍJET TRVALÉ ÚSILÍ K TOMU, ABY SE ZBAVILI SVÝCH NEGATIVNÍCH_SKLONŮ. JINAK JIM NEPOMŮŽE ANI ŽÁDNÁ (*například) PILULKA."

(Dr. Edward_Bach, anglický lékař)

~~

~~

22.11.2022.. TÉMA.. KLIMA../ JP: PÉČE_O_KLIMA = PÉČE_O_PŘÍRODU.

ČLOVĚK = PŘÍRODA.

>>??_KVALITA_PÉČE_O_KLIMA_?? <<..TAKOVÁ_??<<"HOMO_SAPIENS".. !!! VZPAMATUJ(TE) SE !!!

~~

22.11.2022.. TÉMA.. VELKÁ VÁLKA.. JAK ŘÍKÁ DNES DLE MÉDIÍ GENERÁL_MAJOR ŘEHKA.. /JP: OBÁVÁM SE, ŽE POKUD ČESKÁ POLITICKÁ SFÉRA NEPRODLENĚ NEUPOSLECHNE MÝCH ZDE NAŘÍZENÍ..NIKOLI UŽ DOPORUČENÍ.. GRADUJE JIŽ FAŠISMUS JEJICH TEN NATOLIK, ŽE BY MOHLO DOJÍT I NA SLOVA GENERÁLA ŘEHKY. O PROBLEMATICE PÍŠI ČESKÉ POLITICKÉ SFÉŘE, I MÉDIÍM, CCA JIŽ 10 LET. A JEDINÉ, ČEHO JSME SVĚDKY JE, ŽE Z TOHO MAJÍ PRDEL SVĚTA. NO, A TAK MEZI TÍM FAŠISMUS TEN VYGRADOVAL DO SFÉR DNES JIŽ VÁLKY NA UKRAJINĚ, V SÝRII, V NÁSILÍ CELOSVĚTOVÉ..A PRDELÁČI POLITIČTÍ, MEDIÁLNÍ, MAJÍ Z TOHO DÁL SI SVOU PRDEL, A O PROBLÉMU, O KTERÉM PÍŠI V ČLÁNKU NÍŽE S JEHO DŮSLEDKY, DŮSLEDNĚ PO CELÁ TA DLOUHÁ LÉTA MLČÍ A MLČÍ. CO MYSLÍTE, PRDELÁČI, ŽE BUDE? NO, MŮŽE BÝT TO, ŽE FAŠISMUS TEN VYGRADUJE SKUTEČNĚ VE VÁLKU ROZSÁHLEJŠÍ .. DOKUD SE FAŠISMUS TEN SVĚTA NEOBRÁTÍ V PRACH. TO, JAKÝM ZPŮSOBEM SE TO UDĚJE, TO SI ŘÍDÍ KOSMOS..(STVOŘITEL VEŠKERENSTVA ..CHCETE LI) SÁM..OVŠEM VŽDY V MOJÍ JEDNOTĚ S NÍM. JÁ JEN UPOZORŇUJI CELÁ TA DLOUHÁ LÉTA NA UVEDENÁ NEBEZPEČÍ KAM SE SVĚT ŘÍTÍ..DO SFÉR SI SMRTI PŘEDČASNÉ.  PRDELÁČI JAKSI ZŘEJMĚ DUŠEVNĚ CHOŘÍ ZAUJÍMAJÍ POLITICKÉ FUNKCE, POZICE V TELEVIZI, V RADIU, A NECHÁVAJÍ VĚCI TYHLE TIŠE VYHNÍT!!! BLAFOU PŘI TOM..KEJHAJ..RŮZNĚ KRAVINY, KTERÉ JSOU V DANÉ SITUACI DRUHOŘADÉ..JELIKOŽ MLČÍ CELÁ TA DLOUHÁ LÉTA O PŘÍČINĚ PŘISRÁČSKO_VLÁDNĚ I MÉDIA. PROTO TEŃHLE PRDEL ANSÁBL NAZÝVÁM KŘIVÁCTVÍM..KGB PUTINISMEM, PROTOŽE TIHLE SRÁČI MAJÍ POTĚŠENÍ Z LIDSKÝCH NEŠTĚSTÍ, Z LIDSKÝCH UTRPENÍ. HOVADA, KRETÉNI. A ORGANIZUJÍ JEŠTĚ RŮZNÉ ZÁŠKODNICKÉ AKTIVITY PROTI MNĚ, I PROTI MÉMU OSOBNÍMU PARTNERSKÉMU RODINNÉMU ŽIVOTU. FAŠISTIC_HAJZLI. NO, KDYŽ TO NEJDE JINAK, FAŠISMUS VYMLÁTÍ SEBE SÁM..OBRÁTÍ SEBE V PRACH. ALE JDE O ZNAČNĚ SILNĚ AKTIVUJÍCÍ TAK ENERGII OHNĚ, FAŠISMUS TEN..TEDY SE NELZE DIVIT UDÁLOSTEM PRŮVODNÍM, VČETNĚ OTEPLOVÁNÍ KLIMATU. MĚLI JSTE, MÉDIA, POLITICKÁ SFÉRO, ODE MNE DOPOSUD 10 ET NA SJEDNÁNÍ NÁPRAVY. NECHALLI JSTE TO VYHNÍT DO ROZMĚRŮ, PŘESAHUJÍCÍCH RÁMEC NAŠÍ REPUBLIKY..FAŠISMUS TEN. A BUDETE SE MUSET .. SVÉ SVĚDOMÍ.. ZPYTOVAT VŮČI SVĚTU.. MÁTE TAK I SPOLU_ODPOVĚDNOST ZA VZNIKLOU VÁLKU NA UKRAJINĚ..SE VŠÍM TÍM UTRPENÍM, CO PŘINESLA LIDU UKRAJINSKÉMU..I SVĚTU. A TA JEŠTĚ NESKONČILA.

~~

22.11.2022.. TÉMA: >>"PRÁVNÍ_STÁT"<<

22.11.2022.. JP: !!! POZOR !!! : Minimální nezabavitelná částka při exekuci ( v současnosti nastavená na  >>AUTOGENOCIDNÍ_VÝŠI<<, při i vstupu do tak zvaného oddlužení dlužníků/dlužnic, aby Lidé vůbec mohli ŽÍT, bydlet, tak i splácet své dluhy, musí být stanovena na_nejméně  !!! 6ti_násobek současného životního minima, tedy na částku cca minimálně alespoň 25 tisíc korun (CZK) s každoroční valorizací !!! (PODROBNOSTI DÁLE K TÉMATU POPISUJI DÁLE V TEXTU NÍŽE, I NA JINÝCH MÍSTECH MÉHO_PÍSMA.)

~~

13.11.2022.. JP: TÉMA.. POVĚSTNÁ ŠVÝCARSKÁ PROSPERITA, OBÁVANÁ ŠVÝCARSKÁ_FINANČNÍ_SÍLA, VYHLEDÁVANÁ ŠVÝCARSKÁ KVALITA  .. JE DOBRÉ SI UVĚDOMIT, ŽE ZDE VÝŠE UVEDENÉ POJMY ŠVÝCARSKÉ JSOU..STOJÍ, NA VYTŘÍBENÉM CITU PRO UVEDENÉ ZDE VÝŠE POJMY, ZEJMÉNA A PLNĚ, DŮSLEDNĚ, NA DOKUMENTU: "VŠEOBECNÁ DEKLARACE LIDSKÝCH PRÁV OSN"(ŠVÝCAŘI TEN DOKUMENT OPĚVUJÍ VŠUDYPŘÍTOMNĚ KAŘDODENNĚ I ZKRÁCENĚ SI POD NÁZVEM: "CHARTA_OSN"..COŽ ONI SI JIŽ DOVOLIT MOHOU, DOBŘE TEN DOKUMENT ZNAJÍ UŽ TAM I MALÉ DĚTI, A NIKDO SI TEN NÁZEV TUDÍŽ NEPOPLETE S JINOU CHARTOU. A.. VÍTE, CO SE DĚJE, KDYŽ NAPŘÍKLAD POKLESNE..BYŤ I JEN SLABĚ NA BURZE KURS ŠVÝCARSKÉHO_FRANKU? TO SNAD ANI RADĚJI VĚDĚT NECHTĚJTE. SVĚTOVÉ BURZY V TAKOVÉM PŘÍPADĚ PADAJÍ..TEDY I KURSY MĚN STÁTŮ NA ZEMI PLANETĚ. A .. VÍTE, NA JAKÉ ADRESE například SÍDLÍ ŠVÝCARSKÁ AMBASÁDA V PRAZE..V SRDCI EVROPY, SVĚTA TOM?? NE?? POVÍM VÁM TO: NA SOUBĚHU ULIC "PEVNOSTNÍ" A "DĚLOSTŘELECKÁ"CYNIK, například ČESKÝ VE SVÉ I_HLOUPOSTI..MENTÁLNÍ ČI I VYCHLASTANÉ TUPOSTI, MOŽNÁ POZNAMENÁ, ŽE JDE O NÁHODY.  .. NO,_JÁ_SI_TO_NEMYSLÍM. ;-)

~~

DÁLE INFORMATIVNĚ :

13.11.2022.. JP: TÉMA.. >>,,FAŠISTICKÁ PRDEL SVĚTA"<<

12.11.2022.. JP: CO NÁM UKAZUJE například VÁLKA RUSŮ NA UKRAJINĚ ? ŽE například UDÁLOST..SITUACE.. NA JEDNOM MÍSTĚ PLANETY OVLIVŇUJE CELOU LIDSKOU POPULACI PLANETY ZEMĚ. TO PROTO například, ŽE ZEMĚ JE KULATÁ, A JDE O BIOSFÉRU, O PŘÍRODU..KTERÁ TVOŘÍ SPOLU JEDEN CELEK, PŘIČEMŽ ČLOVĚK..LIDÉ..JSOU JEJÍ SOUČÁSTÍ. JEDNA KAŽDÁ UDÁLOST, POZITIVNÍ I NEGATIVNÍ OVLIVŇUJE CELOU LIDSKOU POPULACI. V_ČR MÁME FAŠISTICKOU VLÁDU, POLITICKOU SFÉRU VŮČI LIDU UŽ CCA 30 LET..NÁROD_ČESKÝ PŘED VYMŘENÍM, LIDSTVO PLANETY ZEMĚ PŘED VYHYNUTÍM. PROČ TO VŠE? PROTOŽE ČEŠTÍ POLITICI TRVAJÍ UŽ CCA ČTVRT_STOLETÍ NA NEZABAVITELNÉ ČÁSTCE LIDEM V EXEKUCÍCH V ČR POD HRANICÍ MOŽNOSTI JIM DŮSTOJNÉHO ŽIVOTA, POD I HRANICÍ JIM PŘEŽITÍ.. PLUS DALŠÍ PRVKY ASOCIÁLNĚ FAŠISTICKÉ POLITIKY VŮČI LIDU ČR..PŘIČEMŽ POLITICKÁ SFÉRA HRABE POD SEBE NEJEDNOU, TUNELUJÍC RŮZNĚ STÁTNÍ I EVROPSKOU KASU.. A DĚLAJÍ PŘI TOM DESPOTICKY, JACÍ ŽE TO JSOU VLÁDCI..POLITICI, S EXEKUTIVNÍ MOCÍ. HAJZLI TO JSOU, GRÁZLI VŮČI LIDU FAŠISTIČTÍ. A TO JSEM SE ZDE DOTKL NA ÚVOD POUZE JEDNOHO SEGMENTU .. PRVKU..ASOCIÁLNĚ FAŠISTICKÉHO VŮČI LIDU. TEN VŠAK, SÁM O SOBĚ JE VZORCEM ZÁHUBY TAKOVÉHO ROZSAHU, V DŮSLEDCÍCH, V SOUVZTAŽNOSTECH, ŽE LIDSTVO NYNÍ ŘEŠÍ OTÁZKU VLASTNÍHO PŘEŽITÍ. ČEŠTÍ POLITICI STÁLE DĚLAJÍ, JAKO BY SE JICH TO NETÝKALO..O ČEM TADY .. O NICH.. PÍŠI, A O TOM, JAK ZRUJNOVALI ČESKÝ LID, POTAŽMO EVROPU, SVĚT..SVÝM PŘÍSTUPEM. PÍŠI O TOM, I JIM NEJEDNOU, UŽ CCA 10 LET. ASI TO MAJ TAK RÁDI, JAK TO CELÉ NA ZEMI PLANETĚ JE, A JAK TO BUDE TAKTO DÁL S NIMI, ZŮSTANOU LI V POLITICE..O ČEMŽ SE DÁ ŘÍCI, ŽE PĚKNÉ TO S NIMI, ZA DANÝCH OKOLNOSTÍ..VÝVOJ LIDSTVA, BÝT NEMŮŽE.. S TAKOVÝMITO.

~~

12.11.2022.. JP: PROČ BYL ZASTŘELEN například SLOVENSKÝ NOVINÁŘ JÁN_KUCIAK? DOTÝKAL SE TÉMAT SLOVENSKÉ MAFIE, KTERÉ SE JÍ NELÍBILY, KTERÉ CHTĚLA, ABY ZŮSTALY POD POKLIČKOU..KDYŽ Z TOHO ŽIJE TOLIK JEJÍCH TETIČEK..STRÝČKŮ..KMOTRŮ..DONŮ..V_PAVUČINĚ TÉ. NE NADARMO SE ŘÍKÁ PETROVI_FIALOVI DNEŠNÍMU PŘEDSEDOVI VLÁDY ,,KMOTR", NE NADARMO SE ŘÍKÁ PAVLU_BLAŽKOVI DNES ZNOVU MINISTRU SPRAVEDLNOSTI ČR(FAŠISMU) DON_PABLO (VIZ PODROBNĚJI INFOODE MNE nejen VE www LINCÍCH NA AUTOGENOCIDA.CZ . DNEŠNÍ MAFIE V NAŠICH KRAJINÁCH, TEDY NEJEN NA SLOVENSKU, SE SNAŽÍ CHOVAT CO NEJNENÁPADNĚJI, A KE SVÉMU ZLATOKOPECKO_ELDORÁDNÍMU ,,NÁCKOVSTVÍ" (,,NÁCKOVÉ" ROZUMĚJ TI, KDOŽ HRABOU RŮZNĚ STYLEM, KTERÝ JE ZVRÁCENĚ AMORÁLNÍ VŮČI DRUHÝM, BYŤ I TŘEBA SE NA TO NEVZTAHUJÍ TRESTNĚ PRÁVNÍ ZÁKONY..TEDY KDY TITO SE POHYBUJÍ VE SFÉŘE ŠEDÉ ZÓNY TAK MEZI TRESTNOSTÍ A NESTÍHATELNOSTI ZA TO. TO OSTATNĚ, TEDY HRABÁNÍ SI .. NAHRABÁNÍ SI.. BYLO A JE STÁLE POD RŮZNÝMI I JINÝMI ZÁMINKAMI, STĚŽEJNÍ, PROČ TOTO LIDÉ PROVOZUJÍ ) NÁCKOVSTVÍ SE SEM TAM VŠAK NĚKOMU VYMKNE Z KONTROLY, A PAK Z TOHO JE NAPŘÍKLAD ÚTOČNÁ VÁLKA NA UKRAJINĚ, JAKO V PŘÍPADĚ NÁCKA VLADIMÍRA_PUTINA A SPOL. TI VRAZI PUTINO_RUŠTÍ RABOVALI..KRADLI V BYTECH LIDÍ NA UKRAJINĚ PO TÉ, CO JE MUŽE ZABILI, ŽENY ZNÁSILŇOVALI.., BĚŽNÉ VĚCI DENNÍ POTŘEBY A TROCHU JÍDLA..POTŘEBY HYGIENY, I PRÝ TOALETNÍ MÍSY..NEJSPÍŠ NĚKAM DO TANKU, ABY SI MOHLI POHODLNĚ PAK DOMNĚLE KDESI VEDLE TANKŮ DĚLAT SVÉ POTŘEBY VYPRÁZDŇOVACÍ. TEDY, TOHLE JE NÁCKOVSTVÍ PROPOJENÉ SESADISMEM, VYVRHELNÍ. TOTO VZNIKLO NA ROZKAZ VLADIMÍRA_PUTINA, KTERÝ TO VŠE SE SNAŽIL VYLHANĚ SKRÝVAT POD ROUŠKOU RÁDOBY I VYLHANÉ SVÁTOSTI JAKÉSI SPECIÁLNÍ OPERACE. LHAL VŠEM. NÁCKOVSTVÍ=HRABÁNÍ, RABOVÁNÍ, ZABÍRÁNÍ SI MAJETKŮ, PENĚZ, DRUHÝM. OSTATNÍ TÉMATA TO PROVÁZEJÍCÍ, JAKO RŮZNĚ S TÍM SPOJENÉ NAPŘÍKLA IDEOLOGIE, RASISMUS, XENOFOBIE, ANTISEMITISMUS..TO SICE PROVOZUJÍ SOUČASNĚ TAKÉ S TÍM, ALE PODSTATOU JEJICH CHOVÁNÍ JE ZMOCNIT SE PENĚZ, MAJETKŮ, TŘEBA I VELKÉHO MNOŽSTVÍ PENĚZ, I VELKÉHO MAJETKU, DOSTUPNÝM JIM TAKTO, ASYMETRICKY, ZPŮSOBEM. TO JE, PROČ SE TAK CHOVAJÍ, SPOLU S PROPOJENÍM RÁDOBY SI POCITU SVÉ MOCI NAD DRUHÝMI. MÁME DNES V ČELE VLÁDY ČLOVĚKA, PETRA_FIALU A SPOL, KTERÝ ZNEUŽÍVÁ AKADEMIČNA, KDE MÁ BÝT TOHLE VŠE SKRYTO..VÍCE SE O NĚM ZMIŇUJI I NA JINÝCH MÍSTECH MÉHO_PÍSMA. OPERUJE TENHLE MAFIÁN SOUČASNOSTI NEJEN SPOLU S PAVLEM_BLAŽKEM, KDE UŽ V ROCE 2013 SE JIM ŘÍKALO DUO KMOTR FIALA A DON PABLO. PETR FIALA SÁZÍ NA RÁDOBY HONOSNOST TITULŮ, TO JAKO ŽE NA ZÁKLADĚ NICH JE DOMNĚLE SERIOZNÍ. NO, PÉŤO, DNES PŘI JEJICH PROČÍTÁNÍ JSEM SE TEDY POBAVIL..VE TVÉM PŘÍPADĚ I ZASMÁL..ALE JEN NA CHVILKU. MYSLÍM, ŽE JE I V ČR MNOHO LIDÍ, KTEŘÍ SI NA ZADEK PŘED TVÝM ŘÁDKEM TITULŮ PROSTĚ NESEDNOU. ANI JÁ NE. MYSLÍM, ŽE BY STÁLO ZA TO, KDYŽ BY SE NĚKDO INVESTIGATIVNĚ, Z ŘAD TŘEBA I VYŠETŘOVATELŮ POLICIE ČR, DŮKLADNĚ ZABÝVAL TOKEM PENĚZ Z DOTACÍ NAPŘÍKLAD SPOLEČNOSTI ČEZ (ČESKÉ ENERGETICKÉ ZÁVODY ) PRO SUBJEKTY, VE KTERÝCH JE, EBO KDY BYL, ZAPSÁN COBY JEDEN Z VLASTNÍKŮ, ČI VLASTNÍK, PRÁVĚ PETR_FIALA. JE ZAJÍMAVÉ, například, ŽE NA WEBU HLÍDAČ_STÁTU ČR ( JAK UVÁDÍM TAKTÉŽ NA WEBU AUTOGENOCIDA.CZ ) PROTÉKAJÍ NA RŮZNÉ SUBJEKTY, KDE FIGURUJE V SOUČASNOSTI, NEBO FIGUROVALO JMÉNO PRÁVĚ UVEDENÉHO ZDE PETRA FIALY, JAK TEN HLÍDAČ STÁTU UVÁDÍ. JE TAKÉ ZAJÍMAVÉ, ŽE V UPLYNULÉM ROCE DAROVAL ČEZ S MAJORITNÍM PODÍLEM STÁTU JEDNOMU Z UVEDENÝCH SUBJEKTŮ ČÁSTKU 50 MILIONŮ KORUN, KTERÁ VŠAK PO ZALOŽENÍ MÉHO WEBU AUTOGENOCIDA.CZ Z WEBU HLÍDAČ_STÁTU ZMIZELA. PROSTĚ TEN ÚDAJ O POSKYTNUTÉM DARU ČEZ VYMAZALI S TÍM ŽE ČÁSTKA JE NEUVEDENA. TEDY.. TAKOVÉHLEHO TAK ZVANĚ HLÍDAČE_STÁTU.CZ OPRAVDU UŽ NEPOTŘEBUJEME, KDE NEUVÁDÍ ÚDAJE, KTERÉ ZNÁ, ALE NEJSPÍŠ MU TO BYLO MAFIOZNĚ NĚJAK CENZURNĚ ZATRHNUTO. ( TAKÉ EXISTUJE FIRMA ČEPS. ) NETVRDÍM, ŽE PETR_FIALA BY BYL TAK HLOUPÝ, ABY SI NECHAL NĚJAKÉ PENÍZE Z TAMNÍCH DARŮ PŘEVÁDĚT PRO SVOU POTŘEBU (TEDY ALE POZOR: MOHOU MU JÍT NEPŘÍMO NAPŘÍKLAD FORMOU MZD, MEZD, NEBO JEHO BLÍZKÝM..KUMPÁNŮM..), JE MU JASNÉ, ŽE BY SE NA TO HNED PŘIŠLO, ALE JAK UŽ TO V PŘÍPADECH KMOTROVSTVÍ CHODÍVÁ, MÁ NEPOCHYBNĚ TENHLE MAFIÁN MNOHO LIDÍ VŮKOL SEBE, KTERÝM TY PENÍZE RŮZNĚ TEČOU. TAK SE DĚLÁ I NAPŘÍKLAD U NICH HEZKÝM, NEPOSTRADATELNÝM.. NO, A ČEZ SE NECHALI SLYŠET TENTO TÝDEN, ŽE LIDU_ČR ZDRAŽÍ ELEKTŘINU MINIMÁNĚ O 300,-KORUN(ASI MĚSÍČNĚ), ŽE SE CHTĚJÍ CO NEJVÍC DRŽET STROPU STANOVENÉHO VLÁDOU. TEDY DOTACI 50MILIONŮ Z ČEZ, KTERÁ ŠLA NA ÚČET SOUKROMÉHO SUBJEKTU, KTERÝ SE SICE JMENUJE RÁDOBY HONOSNĚ, ALE STÁLE ZÚSTÁVÁ SOUKROMÝM SUBJEKTEM, KDE FIGURUJE ČI V MINULOSTI NEDÁVNÉ FIGUROVALO JMÉNO ZDE ZMÍNĚNÉHO PETR_FIALY.., TO PETR_FIALA SPOLU SE SVÝMI KUPMPÁNY NA WEBU HLÍDAČ_STÁTU.CZ ZAKAMUFLOVALI, ABY TA ČÁSTKA NEBYLA VIDĚT. UŽ JEN TO JE TAK PODEZŘELÉ, DO OČÍ BIJÍCÍ, ŽE BY SE TÍM SKUTEČNĚ MĚLA ŘÁDNĚ ZABÝVAT POLICIE ČR, PROŠETŘIT TO DŮKLADNĚ, TEDY TA JEJÍ FRAKCE, KTERÁ NENÍ SOUČÁSTÍ UVEDENÉ ZDE MAFIE..CHOBOTNICE. DNEŠNÍ CHOBOTNICE VYPADÁ INTELIGENTNĚ, ALE NEVYLUČUJÍ SE ANI POUŽITÍ STŘELNÝCH KONVENČNÍCH A JINÝCH ZBRANÍ. POUŽÍVÁ..ZNEUŽÍVÁ..POLITICKÝCH FUNKCÍ, UTVÁŘENÉ LEGISLATIVY SI KU SVÝM ZÁJMŮM FAŠISTICKO NÁCKOVSKY..MAFIÁNSKY, TVÁŘÍ SE MILE, A V PŘÍPADĚ PETRA FIALY TO SKRÝVAJE POD VOUSY. VARUJI VŠECHNY, DÁVEJTE SI NA TAKOVÉHLE TÝPKY VELMI DOBRÝ POZOR, NEŽ JE ZVOLÍTE DO FUNKCÍ, PROTOŽE NA ZDE UVEDENÉ MŮŽE KDOKOI Z VÁS VELMI ŠEREDNĚ DOPLATIT, A NÁSLEDNĚ I VAŠE DĚTI..

CO? ŽE PŘECE PŘEDSEDA VLÁDY ČR, KTERÁ PŘEDSEDÁ NYNÍ EU NEMŮŽE BÝT TAKTO PODEZŘÍVÁN? PROŠETŘOVÁN? SESAZEN ? TEDY..TO MNE ALE OPRAVDU NEZAJÍMÁ. PRÁVĚ S OHLEDEM I NA TO, JAK SERE NA LID_ČR. TAHLE ČESKÁ POLITICKÁ SFÉRA, S DŮSLEDKY AUTOGENOCIDNÍMI . VIZ VŠE, O ČEM K TÉMATU PÍŠI.

~~

11.11.2022.. JP: MŮJ DNEŠNÍ VZKAZ POLITICKÉ SFÉŘE ČR:JSTRE ČERNOU DÍROU JAK PRO EKONOMIKU ČR, TAK PRO DEMOGRAFII, COŽ SE VZÁJEMNĚ PROLÍNÁ, POTAŽMO JSTE TAK I ČERNOU DÍROU PRO EVROPU, PRO SVĚT..FAŠISTICKOU. USTANOVILI JSTE CCA 700 TISÍCŮM LIDÍ MEZIROČNĚ JEJICH PRACOVNÍ, EKONOMICKOU, I RODINNOU, PARALÝZU TÍM, ŽE JIM BLOKUJETE BANKOKONTA NA NULU, TÍM, ŽE JIM NEPONECHÁVÁTE ANI PENÍZE DOSTAČUJÍCÍ JIM NA NÁJEM ALESPOŇ GARSONIERY SPOLU S ČÁSTKOU ALESPOŇ DŮSTOJNÉHO ŽIVOTNÍHO MINIMA, KTERÉ TEDY DNES ROZHODNĚ DŮSTOJNÝ ŽIVOT LIDEM NEUMOŽŇUJE..COŽ JE MIMOCHODEM I DŮVODEM, SPOLU S OBDOBNĚ NÍZKOU..NEDŮSOJNOU..MINIMÁLNÍ_MZDOU.., PROČ SE DO ČR NEHRNOU LIDÉ ZE ZAHRANIČÍ, A RADĚJI ČR POUŽÍVAJÍ POUZE COBY TRANZITNÍ ZEMI PRO CESTY DO NĚMECKA, DO ZEMÍ SKANDINÁVSKÝCH, DO ŠVÝCARSKA..NEBO JINAM. V ČR ZŮSTÁVAJÍ PŘEVÁŽNĚ POUZE LIDÉ ZE ZAHRANIČÍ NAIVNÍ, NEBO SLABÍ, KTEŘÍ VŠAK NETUŠÍ, CO JE ČEKÁ, POKUD NAPŘÍKLAD SE STANOU INVALIDNÍMI, ČI JINAK OSLABENÝMI, INSOLVENTNÍMI NAPŘÍKLAD Z DŮVODU NEMOCI A PODOBNĚ..TO SE PAK NESTAČÍ DIVIT,S VÁMI, ČERNODĚRNÝMI POLITICKO FAŠISTICKÝMI ČR..ŽE??!!! VY FAŠISTIC VŮČI LIDU_ČR VÍCE JAK ČTVRT_STOLETNÍ SRÁČI !!! LIDÉ SE BOJÍ VZÁJEMNĚ SEZNAMOVAT, KLESLA TAK VÝZNAMĚ MEZIČTVRTSTOLETNĚ I V ČR PORODNOST. CELÉ JSEM TO VYČÍSLIL ( NA WEBU: FATAMORGANA.LIVE )I V PENĚZÍCH V MINIMÁLNÍ ČÁSTCE ROVNAJÍCÍ SE ..TEDY NEJMÉNĚ CCA 15 BILIONŮ KORUN, S TÍM, ŽE SE NENARODILO KVŮLI TÉHLA VAŠÍ FAŠISTIC_KELOVĚ ČERNODĚROVÉ POLITICE CCA 1_MILION_DĚTÍ ZA UPLYNULÉ ČTVRTSTOLETÍ, TEDY ŽE SE JICH O TENTO POČET NARODILO MÉNĚ, NEŽ V PŘEDCHOZÍM ČTVRTSTOLETÍ. MEZIROČNĚ JE TO O CCA 40TISÍC DĚTÍ NAROZENÝCH MÉNĚ, NEŽLI SE RODILO VE ČTVRTSTOLETÍ PŘEDCHOZÍM.. A VY DNES HLEDÁTE, KDE JSOU PENÍZE ??!!! VY_ KRETÉNI !!!??? VY_HOVADA_FAŠISTIC NA N´TOU??!!! VRAŤTE VYSOKOŠKOLSKÉ DIPLOMY, A NASTĚHUJTE SE DO JEDLIČKOVA_ÚSTAVU, POKUD VÁS TAM OVŠEM BUDOU, VY FAŠOUNI VŮČI LIDU ČR CHTÍT !!! A VY CHCETE DĚLAT NĚJAKÉ EKONOMICKÉ REFORMY ??? DŮCHODOVOU REFORMU??? BEZ MLADÝCH_LIDÍ??? HLEDÁTE MLADÉ LIDI. !!!NENARODILI SE!!! KVŮLI VÁM !!! ZASLOUŽÍTE JÍT ZA TOHLE VŠE DO LOCHU !!! DO_KRIMINÁLU !!! NE POBÝVAT MEZI SLUŠNÝMI LIDMI !!!

NA WEBU AUTOGENOCIDA.CZ .. A NEJEN TAM.., DNES, A NEJEN DNES.., PÍŠI, DOPORUČUJI, NAŘIZUJI, MIMO JINÉ..TOTO: 

INFORMATIVNĚ:

11.11.2022.. JP: !!! POZOR !!! : Minimální nezabavitelná částka při exekuci, při i vstupu do tak zvaného oddlužení dlužníků/dlužnic, aby Lidé vůbec mohli ŽÍT, bydlet, tak i splácet své dluhy, musí být stanovena na_nejméně  !!! 6ti_násobek současného životního minima, tedy na částku cca minimálně alespoň 25 tisíc korun (CZK) s každoroční valorizací !!! (PODROBNOSTI DÁLE K TÉMATU POPISUJI DÁLE V TEXTU NÍŽE, I NA JINÝCH MÍSTECH MÉHO_PÍSMA.)

~~

11.11.2022.. JP: ČESKÉ INTERNETOVÉ PROSTŘEDÍ ?? HNUS V NĚM, ZVRÁCENOSTNÍ ZVRÁCENÉ ORÁLKY LIDSKÉ, KTERÝ AJŤÁCI TOTO PROVOZUJÍCÍ NAZÝVAJÍ ,,REKLAMY"..FAŠOUNI TI.

~~

9.11.2022.. JP: KULTURA PROJEVU ČESKÝCH MÉDIÍ, JAKO NAPŘÍKLAD ČESKÉ TELEVIZE, CZECH RADIOVÉHO..například ČESKÉHO ROZHLASU, AŤ UŽ VERBÁLNĚ, NEBO NA WEBECH.., KULTURA PROJEVU WEB_MASTERŮ WEB_MÉDIÍ.., ZOBRAZOVANÝCH I REKLAM.. , (NEJEDNOU I ,,KULTURA_PROJEVU" NEKOMUNIKUJÍCÍCH RÁDOBY SI KLERIKÁLNĚ POLITIKŮ/POLITIČEK).. TEDY ,,ZÚČASTNĚNÍ" TITO ..STYĎTE SE !!! TO JE HNUS NEJEDNOU NA N´TOU!!! MNOHDY I LÍZNUTEJ..PODBARVENEJ.. RŮZNĚ JIMI OPLZLOSTÍ.. KRETÉNŮ_TĚCH. ,,VÍTEJTE V NECHUTNOSTI VEŘEJNÉHO PROSTORU ČESKÉ_SPOLEČNOSTI !!! ..SLUŠŇÁCI.., A CIZINCI.." ŽE ??!!!

~~

14.11.2011.. JP: UPRAVENÝ VÝŇATEK Z EMAILU, ZASLANÉHO MNOU ČESKÝM_MÉDIÍM V UPLYNULÉM TÝDNU NA ZÁKLADĚ CHOVÁNÍ LIDÍ V CZECH_RADIU ČESKÝ ROZHLAS 92,6FM: POSLOUCHATELNÁ Z RÁDIOVÝCH KANÁLŮ, TEDY CO SI VYBAVUJI, MORÁLNĚ KŘIŠTÁLOVĚ ČISTÁ..HNUSEM IN STYLLE KGB BAHENNÍM NEZKAŽENÁ, JE Z UVEDENÉ SFÉRY BEZPEČNĚ TAK I K DUŠEVNÍMU ZDRAVÍ POSLUCHAČŮ, I POJMU TAK: PROSPERITA.. MODERÁTORKA KAROLÍNA_KOUBOVÁ. CO SI VZPOMÍNÁM, TAK DALŠÍ ZE SLUŠNÝCH UVEDENÉHO RADIA UŽ OD TAMTUD ODEŠLI PRACOVNĚ JINAM. TEDY.. ZVRÁCENCI/ZVRÁCENKYNĚ Z ČESKÉHO ROZHLASU A SPOL SPŘÍZNĚNCI VAŠI, OBSKURNĚ OPLZLÍ, KTEŘÍ SI ŘÍKÁTE PŘI UVEDENÉM TOMTO CHOVÁNÍ ,,NOVINÁŘI"..JDĚTE SE VYSRAT, A NA TOM HAJZLU KĽIDNĚ ZŮSTAŃTE. / ZÁSTUPCE SLOVENSKÉHO DENNÍKU´N VYSVĚTLUJE V UVEDENÉM RÁDIU COBY HOST, ŽE KDO SI STĚŽUJE NA NOVINÁŘE, NEPOCHOPIL NOVINAŘINU..PODSTATU JEJÍ. NO..TEDY ZA MNE: NOVINÁŘ NENÍ BŮH. NENÍ ANI JEŽÍŠ. TU SIGNATURU PŘIDĚLIL NEJVYŠŠÍ MNĚ. ALE DÁ SE MLUVIT U TĚCHTO OBSKURNÍCH OPLZLOUNŮ(EK) KROM ZDE UVEDENÉHO TAKÉ V JEDNOTLIVÝCH PŘÍPADECH I O CHRONICKO_NOTORICKÝCH ZRÁDCÍCH POJMU: PŘÁTELSTVÍ..například. 

JP )

~~

!!! IN CZECH_REPUBLIC !!! .. TEDY V ČESKÉ REPUBLICE, SRDCI EVROPY, SVĚTA. JAK TO TEDY MŮŽE VYPADAT VE SVĚTĚ.. NA ZEMI_PLANETĚ ?? KDYŽ V ČR..SRDCI TOM..JE SITUACE LEGISLATIVNĚ FAŠISTICKY AUTOGENOCIDNÍ TAKOVÁ ??  ( JP )

~~

8.11.2022.. JP: !!! VAROVÁNÍ !!! ´HOMO_SAPIENSˇ !!! : POKUD MNE NEUPOSLECHNETE, LIDÉ.. V MÉDIÍCH, POLITIČTÍ.., VE ŠKOLÁCH, TEDY SOUČTEM VŠICHNI ZDE ZMÍNĚNÍ, BUDE ZLE. ŘÍKEJTE NAHLAS KAŽDODENNĚ CELÝ NÁZEV DOKUMENTU:

!!! "VŠEOBECNÁ_DEKLARACE LIDSKÝCH_PRÁV_OSN" !!!

MÁ TO HLUBOKÉ SOUVZTAŽNOSTI PRO ŽIVOT, PRO JEHO UDRŽITELNOST NA ZEMI PLANETĚ, PRO I ZDÁRNÉ ŘEŠENÍ OTÁZEK TÉMATU KLIMATU..KLIMATICKÝCH ZMĚN.., I MÍRU NA ZEMI_PLANETĚ.

POKUD MNE NEUPOSLECHNETE, BUDE VELMI ZLE UŽ.. ´HOMO_SAPIENS´ ..AMEN UŽ S TEBOU .. S NÁMI, POKUD SI DÁL POJEDETE TU DOSAVADNÍ ,,SVOU" PRÝ ŽE: SVOBODU. SVOBODU, VYMÍRACÍ ŽIVOČIŠSTVA NA ZEMI PLANETĚ, SI STRČTE DO ŘITI !!! NA TAKOVOU SVOBODU VÁM I PLANETA ZEMĚ, PŘÍRODA.. I BŮH, KOSMOS..SERE.

POUŽIJI TEĎ SLOVA JOE_BIDENA SMĚREM KU PUTINOVCŮM OHLEDNĚ TÉMATU JEDERNÉHO ÚTOKU RUSŮ například NA UKRAJINU: "NEUDĚLEJTE.. ´HOMO_SAPIENS´ UŽ DÁLE CO BYŤ I JEDEN DEN CHYBU..V TOM, ŽE NEUPOSLECHNETE, CO VÁM TADY PÍŠI. KAŽDÁ KRAJINA MÁ ODPOVĚDNOST ZA TOTO, I ZA CELOU LIDSKOU POPULACI. UDĚLÁTE LI TU CHYBU..TEDY BUDETE LI V NÍ NADÁLE POKRAČOVAT, JAKO DOPOSUD, MŮŽETE OČEKÁVAT PÁD, ZMÍNĚNÝ například ANTONIEM_GUTERRESHEM, A SICE PÁD ZVANÝ: KOLEKTIVNÍ_SEBEVRAŽDA LIDSTVA.. ´HOMO_SAPIENS´. ŘÍKAT JEN SLOVA TYPU: LIDSKÁ PRÁVA ..TO NESTAČÍ !!! PROTOŽE LIDÉ SI OBVYKLE NEVYBAVUJÍ, CO SI PŘESNĚ POD TĚMITO SLOVY MAJÍ PŘEDSTAVIT. JE NUTNO KAŽDODENNĚ POUŽÍVAT NÁZEV RÉTORICKY NAHLAS VŠUDYPŘÍTOMNĚ DOKUMENTU: " VŠEOBECNÁ DEKLARACE LIDSKÝCH PRÁV OSN" !!! ABY SI LIDÉ TEN DOKUMENT ČETLI !!! I DĚTI !!! NEBUĎTE LÍNÍ..LIDÉ MEDIÁLNÍ, POLITIČTÍ.., PEDAGOGOVÉ.., OTEVŘÍT ÚSTA, A ŘÍKAT TO !!! ONY VÁM TA ÚSTA PŘI TOM NEUPADNOU.

TOHLE MOJE VAROVÁNÍ .. UPOZORNĚNÍ.. JE JIŽ OPRAVDU POSLEDNÍ, POLOPATICKÉ JAKO U DEBILŮ, KDYŽ VÁM TO NESTAČILO DOPOSUD NAPSAT ODE MNE ASI TAK 1000x DOPOSUD. VÍCERO VAROVÁNÍ TÍMHE SMĚREM ODE MNE..UPOZORNĚNÍ, UŽ TEDY: NEBUDE. NEHODLÁM HÁZET MARNĚ HRÁCH DO NEKONEČNA NA ZEĎ. AMEN. ( JP )

~~

8.11.2022.. JP: EKOLOGICKÁ, ZDRAVÁ, DOPRAVA VLAKEM V ČR .. MINITERSTVO DOPRAVY ČR.. A..

?? BEZPEČNOST ??

TAK..TO JSOU POJMY, TERÉ SPOLU PŘÍLIŠ NEPASUJÍ. A NEJSPÍŠ JEŠTĚ DLOUHO PASOVAT NEBUDOU.

~~

8.11.2022.. JP:  VE ŠVÝCARSKU.. JESTLI SE NEPLETU, MAJÍ USTANOVENO, ŽE PSI TAM MUSEJÍ BÝT VE MĚSTECH A OBCÍCH POD SANKCÍ POKUTY NA VODÍTKU A S KOŠÍKEM NASAZENÝM NA ČUMÁKU. ??PROČ TOMU TAK NENÍ DOPOSUD V ČR ?? TO SI KAŽDÝ PES MŮŽE KDYKOLI SI ZAMANE ŠTĚKNOUT KDYKLOLI NA KOHOKOLI, KOUSNOUT DO KOHOKOLIV KDY SI ZAMANE PODLE NÁLADY SVÉ MOMENTÁLNÍ ?? TAKHLE JSOU TEDY LIDÉ VYDÁNI NAPOSPAS PSŮM, NEJEDNOU VŠAK NIKOLI MALÝM, A NEJEDNOU ANI NIKOLI VŽDY HODNÝM MÍRUMILOVNÝM..JEJICH NÁLADÁM MOMENTÁLNÍM.

~~

8.11.2022.. JP: "LÁMÁNÍ CHLEBA".. NA LIDI JE NUTNO NAHLÍŽET JAKO NA BYTOSTI NEJEN TĚLESNÉ, ALE I DUCHOVNÍ, TEDY I JAKO NA DUŠE, NEBOŤ TY SE PŘIŠLY NARODIT DO TĚL ZE SFÉR STVOŘITELE, A PO ÚMRTÍ TĚLA PUTUJÍ DÁL, MOHOU SE ZNOVU NARODIT, ALE TAKÉ NEMUSEJÍ. MOHOU JÍT..ODCESTOVAT SVÉ BYTÍ DO JINÝCH DIMENZÍ KOSMU. EXISTUJE TO, ČEMU SE ŘÍKÁ VĚDOMÍ. VĚDOMÍ, VĚDA, VIDÍ JEDNU REALITU ZE SFÉR TĚL, A TĚLESNÝCH SMYSLŮ, TŘÍROZMĚRNÉ TECHNIKY. ALE EXISTUJE VÍCE PARALELNÍCH I REALIT. DUŠÍM JE PŘIDĚLOVÁNA KARMICKZ TAKOVÁ REALITA, JAK ŽILY. POKUD JE NĚKDO NAPŘÍKLAD UTISKOVÁN, NEMUSÍ TO JEŠTĚ ZNAMENAT, ŽE MÁ NĚJAKOU VINU KARMICKOU, ALE MŮŽE TO ZNAMENAT, ŽE DANÁ DUŠE BUDE V DALŠÍ EXISTENCI VYNESENA KARMICKY nap59klad DO VÝŠIN RÁJE, ZATÍMCO UTLAČOVATELŮM BUDE PŘIDĚLENA REALITA BYTÍ, KTEROU SI ANI RADŠI NECHTĚJME PŘEDSTAVOVAT..A JE PŘI TOM ÚPLNĚ JEDNO, JESTLI TO BUDE NA ZEMI V TĚLECH NEBO V REALITĚ JINDE, JINÉ. NĚKDO TOMUTO ŘÍKÁ TAKÉ například DIMENZE BYTÍ, EZOTERICKY. OVŠEM, NEPLEŤTE SI ESOTERIKU S TEMNÝM OKULTISMEM, TO JSOU DVĚ RŮZNĚ REALITY S OPAČNÝM ENERGETICKÝM NÁBOJEM, SE VZÁJEMNĚ ODPUZUJÍC, KDY ESOTERIKA..NEBOLI BÍLÁ_MAGIE, POKUD JE NAPADENA TEMNÝM OKULTISMEM, VŽDY V ČASOPROSTORU VÍTĚZÍ. PROTO SE ŘÍKÁ, NAPŘÍKLAD, ŽE SE NĚKDO NĚČEHO BOJÍ, JAKO ČERT KŘÍŽE.

EXISTUJÍ ALE TAKÉ DIMENZE BYTÍ DUŠÍ PODLE JEJICH NIKOLI JEN STÁŘÍ, ALE I VÝVOJE SMĚREM K DOBRU, KE KONÁNÍ DOBRA, KE SMÝŠLENÍ DOBRA..S TÍM SE POJÍ I PATŘIČNÉ VĚDĚNÍ. TEDY NEZNAMENÁ TO VŽDY NUTNĚ STÁŘÍ DUŠE, ALE JEJÍ STUPEŇ VÝVOJE. TO JE TO, ČEMU SE ŘÍKÁ TEDY STUPEŇ VÝVOJE DUŠÍ. DUŠE Z VYSOKÉ DIMENZE MŮŽE PŘICESTOVAT DO BYTÍ V NĚKTERÉM Z ŽIVOTŮ..TŘEBA SE I NARODIT..ABY POMOHLA DUŠÍM NA NIŽŠÍM VÝVOJI V OBLASTI VĚDĚNÍ, CHOVÁNÍ, A TÍM ABY JIM POMOHLA V JEJICH VÝVOJI..JAKO VE ŠKOLE NAPŘÍKLAD STARŠÍ SPOLUŽÁCI/SPOLUŽAČKY, UČITELÉ/UČITELKY.. ZÁLEŽÍ ALE NA TOM, KTERÁ DUŠE SI Z UVEDENÉ POMOCI CHCE NĚCO ODNÉST PRO SEBE DO DALŠÍHO BYTÍ. V TOM MAJÍ DUŠE SICE SVOBODU, AVŠAK TAKÉ JE V TOM SKRYT I ZÁKON KARMY, POKUD NAPŘÍKLAD NAMÍSTO SNAHY KONÁNÍ JEN A JEN DOBRA, CÍLENĚ, ÚTOČNĚ, ŠKODÍ DRUHÝM, JINÝM BYTOSTEM, PŘÍRODĚ A TÍM I VEŠKERENSTVU..STVOŘENÍ. I TACÍ JSOU MEZI NÁMI. NO, PONESOU SI KARMICKOU ZÁTĚŽ TU. POPISUJI TO PODROBNĚJI TAKÉ NA JINÉM MÍSTĚ MÉHO_PÍSMA.

JEDNOU Z DIMENZÍ ŽIVOTA, KTEROU LIDÉ NEVIDÍ, ALE KTERÁ JE V NAŠÍ VIDITELNOSTI, JE NAŠE SLUNCE. JE TAM ŽIVOT ? CO MYSLÍTE ? UŽ JSEM SE O TOM NĚKDE V MÉM_PÍSMU ZMIŇOVAL, TEDY..JE TAM ŽIVOT. TAMNÍ BYTOSTI JSOU KRÁSNÉ, PRŮSVITNÉ, BÍLÉ. JSOU VYSOCE INTELIGENTNÍ, JEJICH INTELIGENCE JE MNOHONÁSOBNĚ VYŠŠÍ, NEŽLI TA NA ZEMI LIDSKÁ, PROTO JSOU V DIMENZI, VE KTERÉ NEMŮŽE BÝT BYTOST ČLOVĚČÍ, ČLOVĚK. ČLOVĚK DIMENZI TU VNÍMÁ COBY TEPELNÝ ŽÁR, A SVĚTLO DO KTERÉHO NEMŮŽE SE DÍVAT. TAK VYPADÁ DIMENZE VIBRAČNÍ ŽIVOTA BYTOSTÍ NA PLANETĚ MNOHONÁSOBNĚ VYŠŠÍ, NEŽLI JE DIMENZE BYTÍ ŽIVOTA NA ZEMI PLANETĚ. BYTOSTI SLUNCE JSOU MÍRUMILOVNÉ, JSOU PŘÁTELI BYTOSTÍ LIDSKÝCH, MILUJÍ NÁS. A ŽE NEJSOU VIDĚT OBJEKTIVY TECHNIKY? NO, TAK S TÍM SE ASI NIC MOC NADĚLAT NEDÁ..Z NAŠEHO ÚHLU POHLEDU. VŮBEC ALE NEDOPORUČUJI NIKOMU JAKKOLI VŮČI NIM CHTÍT SMÝŠLET ZLE VE SNAZE JIM ŠKODIT NĚJAK..V TOM ČLOVĚK, VE SNAZE S TAKOVÝMITO BYTOSTMI JAKKOLI ZLE BOJOVAT, NEMÁ NAPROSTO ŽÁDNOU ŠANCI.

~~

TÉMA.. TRANSFORMACE:

PLANETA ZEMĚ ( NEJEN ONA ) SE EVOLUČNĚ VYVÍJÍ, STEJNĚ JAKO VŠE V KOSMU..KDE JSOU POHYBLIVÉ ENERGIE,I TY, KTERÉ MOHOU BÝT PROZATÍM VE STAVU NEPROJEVENÉM LATENTNÍM..SPOLU S TÍM SE VYVÍJEJÍ I DUŠE. JSOU DVA SMĚRY MOŽNÉHO VÝVOJE, MOŽNÝCH REALIT: REALITA RŮSTU, TEDY PŘECHOD, RŮST, DO I VYŠŠÍCH DIMENZÍ, DO VYŠŠÍCH FOREM ŽIVOTA V KOSMU,NEBO TAKÉ JE ZDE SMĚR EVOLUČNÍHO ÚPADKU..TO TAM, KDE DUŠE SETRVÁVÁ, TA KTERÁ SI NAPŘÍKLAD V KONÁNÍ ZLA SVÉVOLNĚ ÚTOČNĚ VŮČI JINÝM BYTOSTEM, VŮČI ŽIVOTU, PŘÍRODĚ, TÍM I VEŠKERENSTVU. DO TOHO ALE TAKÉ SPADÁ NAPŘÍKLAD ZÁVISLOT NA ALKOHOLU, DROGÁCH..TEDY SVÉVOLNĚ SI TAK NIČENÍ VLASTNÍHO ZDRAVÍ..I TO S SEBOU NESE JISTOU FORMU KARMICKÉ ZÁTĚŽE..napříkkad. KDYŽ VÍM, JAK SI TÍM LIDÉ NIČÍ ZDRAVÍ, JE MI TO VŽDY VELMI LÍTO. NO.., POKUD NĚKDO VYRÁBÍ JEDY, A VYDÁVÁ JE ZA POTRAVINY..COŽ JE BĚŽNÉ.. JDE TAKÉ O CHOVÁNÍ SE ZNAČNOU KARMICKOU ZÁTĚŽÍ. JSOU DNES JIŽ INFORMACE DOSTUPNÉ, ABY VÝROBCI POTRAVIN, NÁPOJŮ, SE TOHO VYVAROVALI. TAKOVÝMI JEDY JSOU NAPŘÍKLAD CUKR, ALE I RŮZNÉ CHEMIKÁLIE, KARAMEL, ALKOHOL, A JINÉ VÝMYSLY..NESLUČITELNÉ SE ZDRAVÍM..VIZ MŮJ RECEPTÁŘ.. PŘIČEMŽ RŮST EVOLUČNÍ NENÍ OMEZENÝ..TEDY OMEZENÍM JE POUZE DIMENZE VĚDOMÍ STVOŘITELE NEJVYŠŠÍHO..NEOMEZENÁ, ALE PÁD..TEN MŮŽE BÝT I FATÁLNÍ S TÍM, ŽE SE DUŠE MŮŽE POD TÍHOU SVÝCH KARMICKÝCH ZÁTĚŽÍ STÁT DUŠÍ I TŘEBA PADLOU, ABY JIŽ NEMOHLA NIKDY NIKOMU, NIČEMU, ŠKODIT. TAKOVÉ DUŠI JE JIŽ NAVŽDY ZNEMOŽNĚN JAKÝKOLI RŮST, JE JÍ ODŇATO KARMICKY I FUNKČNOST VĚDOMÍ VŮČI SVĚTU, VEŠKERENSTVU NAVŽDY.

TITULY, FUNKCE, PŘI TOM NEHRAJÍ ROLI. ALE DŮLEŽITÉ JE CHOVÁNÍ, SMÝŠLENÍ, DUŠÍ..BYTOSTÍ TĚCH..JAK ŽIJÍ.. ŽILY/ŽILI.

UVEDENÉMU PROCESU RŮSTU SE V ESOTERICE ŘÍKÁ: TRANSFORMACE.

NASTÁVÁ TAKOVÁ ZDE UVEDENÁ TRANSFORMACE. NENÍ JISTÉ, ZDA A JAK PŘEŽIJE HOMO_SAPIENS NÁSLEDUJÍCÍCH NĚKOLIK DESETILETÍ .. O STOLETÍCH SE ZDE SNAD ANI NEODVAŽUJI PSÁT, NEBOŤ CHLÉB BUDOUCNOSTI SE LÁME PRÁVĚ TĚĎ.

PRÁVĚ TEĎ, A V NÁSLEDUJÍCÍCH DESETILETÍCH JE OBDOBÍ, VE KTERÉM JÁ MOHU ŘÍCI, ŘÍKAT UŽ I DNES  LECKOMU..TŘEBA I JEN PRO SEBE V DUCHU SI.. NESLYŠNĚ: TY MŮŽEŠ..DUŠE TA..TVÁ.. JÍT SE MNOU, ČI CHCEŠ LI.. ZA MNOU..VEDLE MNE.., JINÉMU/JINÉ NAOPAK: "TY PŮJDEŠ JINAM..DUŠE TVÁ" .. ZA TO, JAK JSI DOPOSUD ŽIL..ŽILA, JAK JSI DRUHÝM POMÁHAL/POMÁHALA, NEBO ZA TO, JAK JSI DRUHÝM VĚDOMNĚ CÍLENĚ ZÁMĚRNĚ ŠKODILA..MNE NEVYJÍMAJE"..A JSEM TO ZASE JÁ, KDO MŮŽE SOUD TEN PODLE SVÉHO UVÁŽENÍ KDYKOLI ZMĚNIT, TO PODLE I PŘÍPADNÝCH ZMĚN CHOVÁNÍ TÉ KTERÉ DUŠE V ČASOPROSTORU BYTÍ.

ČLOVĚK JE.. TAKOVOU.. i KVĚTINKOU..

JP )

~~

~~

,,LIDÉ MUSEJÍ VYVÍJET TRVALÉ ÚSILÍ K TOMU, ABY SE ZBAVILI SVÝCH NEGATIVNÍCH_SKLONŮ. JINAK JIM NEPOMŮŽE ANI ŽÁDNÁ (*například) PILULKA."

(Dr. Edward_Bach, anglický lékař)

~~

JAK TO UDĚLAT ? DĚLAT ?

ZAMYSLEME SE NAD POJMEM: "PROSPERITA". TO, ŽE NĚKDO PROSPERUJE, JEDNOTLIVEC, RODINA, STÁT, NEMUSÍ ZNAMENAT VŽDY A JEN HROMADĚNÍ PENĚZ, MAJETKU ..ANI NEPŘÍČETNĚ, ANI NEZÁKONNĚ. PROSPERITA JE, KDYŽ SE ČLOVĚK CÍTÍ, MŮŽE CÍTIT, KDYŽ MÁ TU MOŽNOST SYSTÉMEM USTANOVENOU: DLE DEFINICE POJMU: ZDRAVÍ, LIDSKÁ DŮSTOJNOST, RŮST, VČETNĚ MOŽNOSTÍ ŽÍT DŮSTOJNĚ ŽIVOT RODIINÝ, VZTAHOVĚ PARTNERSKÝ, S MOŽNOSTÍ I DALŠÍHO ROZVOJE I VŠECH ZŮČASTNĚNÝCH. TO JE TAKÉ !!!_RŮST_!!! LIDSKÉ SPOLEČENSTVÍ..LIDSKÁ CIVILIZACE..MÁ JEN VĚ MOŽNOSTI: BUĎTO "RŮST", ANEBO ,,ÚPADEK". TAM, KDE NENÍ RŮST, PŘICHÁZEJÍ ENERGIE ÚPADKU..SE VŠÍM, CO S TÍM LZE SI JEN PŘEDSTAVIT, I CO SI PŘEDSTAVIT LZE JEN ZTĚŽÍ, NEBO VŮBEC. ,,RŮST" JE NUTNO ZAJISTIT SPOLEČENSTVÍ LIDÍ, LIDSTVU, V PRAZÁKLADU ZÁKONEM: "VŠEOBECNÁ_DEKLARACE_LIDSKÝCH_PRÁV_OSN". USTANOVENÍ TOHOTO DOKUMENTU, I JEHO NÁZEV, MUSEJÍ ZNÍT KAŽDODENNĚ V MÉDIÍCH, NA VŠECH STUPNÍCH ŠKOL, VE SPOLEČNOSTI, I V KOSTELÍCH. HLASITĚ. JINAK LIDSTVU NEPOMŮŽE UŽ ANI ŽÁDNÁ PILULKA. NEZKOUŠEJTE TOHLE PRAVIDLO UŽ, LIDÉ PLANETY ZEMĚ, JAKKOLI VE VLASTNÍM ZÁJMU OCHCÁVAT.

CO? ŽE TOHLE NENÍ SVOBODA ?? NO..MŮŽETE MÍT, LIDÉ..SVOBODU VYHYNUTÍM. ANEBO MNE UPOSLECHNETE V TOMTO, O ČEM PÍŠI, V POZITIVNÍM DUCHU, A MÁ LIDSTVO JEŠTĚ NĚJAKOU NADĚJI NA ZÁCHRANU. NEVIDÍM NIC MEZI TÍM. BUĎTO RŮST MOŽNO ZAJISTIT, ZPŮSOBEM, KTERÝ PÍŠI, ANEBO OČEKÁVEJTE ÚPADEK..ŽEL I GLOBÁLNĚJŠÍ V ČASE. POKUD TO NĚKDO PŘEŽIJE, NAKONEC SI STEJNĚ DOJDE K PRAVDĚ, O KTERÉ ZDE PÍŠI, A ZAČNE SE POD TÍHOU KOSMICKÝCH ZÁKONŮ PODLE UVEDENÝCH ZDE PRAVIDEL TEPRVE CHOVAT. JE VŠAK OTÁZKOU, KOLIK ZBYTEČNĚ ZMAŘENÝCH LIDSKÝCH ŽIVOTŮ .. OSUDŮ.. TO MUSÍ JEŠTĚ STÁT.

V ROCE CCA 1993 SE POLITICKÁ SFÉRA ČESKÉ REPUBLIKY, SRDCE EVROPY..SVĚTA (DLE PAKUA SVĚTADÍLŮ, VIZ NAUKA  FENG_SHUI) VYVÁZALA VYKUCHÁNÍM VÝŠE ZMÍNĚNÉHO LIDSKOPRÁVNÍHO DOKUMENTU, A USTANOVENÍM JEHO VYKUCHANĚ SKULPTURY S NÁZVEM: ,,LISTINA LIDSKÝCH PRÁV A SVOBOD" Z POVINNOSTI ZÁKONNÉ PÉČE ŘÁDNÉ DLE DOKUMETU "VŠEOBECNÁ DEKLARACE LIDSKÝCH PRÁV OSN". EU TO NEJSPÍŠ OBŠLEHLA DOKUMENTEM: LISTINA LIDSKÝCH PRÁV A SVOBOD EU. TAK VZNIKLO PROSTŘEDÍ, VE KTERÉM VŠICHNI I GRÁZLI JAK ŘÍKAJÍ DODRŽUJÍ ÚSTAVU, A PŘESTO MÁME NA ZEMI PLANETĚ FAŠISMUS V JEHO RŮZNÝCH PODOBÁCH, VČETNĚ KONVENČNÍCH VÁLEK, TERORISMU STÁTNÍHO, A REŽIMY SE TVÁŘÍ, ŽE DODRŽUJÍ ZÁKON. JENŽE ONI SI USTANOVILI SVÉ VLASTNÍ NORMY ZVRÁCENÉ, KTERÝM ŘÍKAJÍ ZÁKONY..JAKO BANDITÉ NAPŘÍKLAD V LESE. A TOHLE VŠE VZDALUJE LIDSTVO VE SJEDNOCENÍ V KOOPERACI S ŘEŠENÍM OTÁZEK KLIMATU. UPOZORŇUJI, ŽE LIDSTVO NA VYŘEŠENÍ TOHOTO TÉMATU, TEDY KLIMATU, NENÍ ČAS VE STALETÍCH, ALE TO, ZDA SE TO PODAŘÍ, O TOM SE ROZHODUJE NYNÍ, S PŘESAHEM ..ODHADUJI..NIKOLI VE STALETÍCH, ALE V DESETILETÍCH.

´WHO´

´GRÉTA_THUMBERGOVÁ´

´ANTONIO_GUTERRES_OSN´

JE NUTNO ZMĚNIT MNOHÉ. MODEL EKONOMIKY ZALOŽENÝ NA SOBECTVÍ, NA JEDECH V TAK ZVANĚ POTRAVINÁCH, NA VYVRAŽĎOVÁNÍ ŽIVOČIŠSTVA NA PLANETĚ ZEMI, NA SOBECTVÍ KU PŘÍRODĚ I TAK KU ŽIVOTU, K TAK I ZDRAVÍ LIDU, NA SOBECTVÍ KU LIDSKÉ DŮSTOJNOSTI JE CESTOU DO PEKEL, O KTERÉ MLUVÍ I ANTONIO_GUTERRES. TAKOVÝ MODEL EKONOMIKY JE POHLEDEM UDRŽITELNOSTI ŽIVOTA NEUDRŽITELNÝ, A JE NEBEZPEČÍM N.1 PRO LIDSTVO. NA GENETICKOU ÚPRAVU PLODIN V ZÁJMU PUDU SEBEZÁCHOVY, LIDÉ..RADĚJI ZAPOMEŇTE JAK JEN TO JE MOŽNÉ. KOLEDUJETE SI GENETICKOU ÚPRAOU PLODIN NAPŘÍKLAD O GLOBÁLNÍ NEPLODNOST, TEDY O I VYHYNUTÍ..NAPŘÍKLAD..NEJEN VŠAK O GLOBÁLNÍ_NEPLODNOST.

~~

OPAKUJTE..HLÁSKUJTE.. PO MNĚ:

´VŠEOBECNÁ

DEKLARACE

LIDSKÝCH

PRÁV

OSN´

https://JPeBook.org

´´JP´´)

~~

1.11.2022.. JP: JSOU MEZI NÁMI TACÍ, KDOŽ například HONÍ KAŽDODENNĚ HDP V POKUD MOŽNO CO NEJVÍCE TUNÁCH MASA ZE ZVÍŘAT NA STŮL. Z RYB, ZE ŽIVOČIŠSTVA.. MAJÍ NA TO například I OBCHODNÍ TAK ZVANĚ ,,TÝMY". VE SVÉ BEZCITNOSTI SI NEPŘIPOUŠTĚJÍ, ŽE ZA TÍM JEJICH HDP JSOU KAŽDODENNĚ TUNY MRTVOL ZE ZVÍŘÁTEK, Z RYBIČEK, ZE ŽIVOČIŠSTVA. A ŽIVOČIŠSTVO PLANETY ZEMĚ JE NYNÍ PŘED VYHYNUTÍM. TO CHTĚJÍ TITO SE DOČKAT.. (A NEJSPÍŠ UŽ I ZANEDLOUHO) TOHO, AŽ VYLOVÍ například Z VOD POSLEDNÍ RYBIČKU ??!! JÁ například, JSEM VEGAN UŽ PO VÍCE LET, A JSEM ŠŤASTNÝ Z TOHO, ŽE KVŮLI TOMU, ABYCH SE NAJEDL, NEMUSÍ UMÍRAT ŽÁDNÁ ŽIVOČIŠNÁ BYTOST.

~~

~~

GREEN4.LIVE´ .. ČÁST 2.

8.11.2022.. JP: TVRDÍM, ŽE CZECH_RADIO ČESKÝ ROZHLAS SPOLU S JEJICH SPŘÍZNĚNCI, (ZEJMÉNA NA KANÁLU 92,6FM..NEJEN) JSOU FANATIČTÍ SATANISTÉ/SATANISTKY..KLAN TEN, A ZÁROVEŇ JSOU TVŮRCI..EPICENTRUM..(JEDNÍM Z EPICENTER), MOŽNÁ I HLAVNÍM EPICENTREM ZLA NA ZEMI PLANETĚ SVÝM CHOVÁNÍM, I DO ÉTERU.. ZEJMÉNA SVÝM CHOVÁNÍM DO ÉETERU. JSOU TO PSYCHOPATIČTÍ RÁDOBY SATANISTIČTÍ VYŠINUTCI..DUŠEVNĚ TAK NEMOCNÍ LIDÉ TO JSOU, AVŠAK.. PRO EVROPU, PRO SVĚT TAK, I ZNAČNĚ NEBEZPEČNÍ. SVÝM MLČENÍM O PROBLEMATICE, O KTERÉ PÍŠI, NA KTERÉM SI TRVAJÍ, SE PODÍLEJÍ I NA VZNIKU VÁLKY NA UKRAJINĚ, I NA DALŠÍCH ZVRÁCENOSTECH SVĚTA. SVÝM MLČENÍM O TOM, TIHLE RETRO_MENTAL_KGB/STB ZVRÁCENCI(KYNĚ) SE SPOLUPODÍLEJÍ NA CCA 3oTI LETÉM FAŠISMU VŮČI LIDU ZE STRANY POLITICKÉ SFÉRY..A TO I PŘESTO, ŽE JIM, A NEJEN JIM, O TÉMATU FAŠISMU TOHOŤ PÍŠI UŽ CCA 10 LET. JSOU TO FAŠISTIC IGNORANTI PŘÍVLÁDNÍ, TAJNĚ I PRO_PUTINO_STYLE ZVRÁCENCI(KYNĚ). S NIMI, LIDÉ, NALEZNETE UTRPENÍ, ZMAR, A HROB SVŮJ ZNAČNĚ I PŘEDČASNÝ. BYŤ VÁM PĚJÍ ÓDY NA SKVOTY, I NA COKOLI DALŠÍHO, KAMUFLÁŽNĚ. KRETÉNI TITO..HOVADA.

~~

3.11.2022.. JP: VČERA NÁM U PŘÍLEŽITOSTI SVÝCH 80tých NAROZENIN POPŘÁLA i PROSTŘEDNICTVÍM SVÉ BANKOVKY MARTA KUBIŠOVÁ .."AŤ MÍR DÁL ZŮSTÁVÁ S TOUTO KRAJINOU". NO, DĚKUJEME MARTI. JEN..MÁ TO ALE HÁČEK..A TO TEN, ŽE POJEM: AUTOGENOCIDA.CZ , NA KTERÉM ČESKÁ POLITICKÁ SFÉRA ( SE SVÝMI i MEDIÁLNÍMI SPŘÍZNĚNCI_nejednou) SYSTEMATICKY VŮČI LIDU ČR FAŠISTICKO_MAFIOZNĚ JIŽ CCA 30LET ,,PRACUJE", DÁL i V SOUČASNOSTI ŽEL ZŮSTÁVÁ S TOUTO KRAJINOU.

~~

4.11.2022.. JP: >>VEŘEJNÉ TRESTNÍ OZNÁMENÍ NA ČESKÝ_ROZHLAS<<

~~

5.11.2022.. JP: AHOJ LIDE ČR.., NEVÍTE, PROČ BYCH MĚL BÝT JEDINÝM V ČR, KDO SE BERE O LIDSKÁ PRÁVA OBYVATELSTVA ?? OUBUDSMANN ČR JE V TOMTO OHLEDU SPÍŠE FAŠISTIC_ALIBISTIC OFFICE ZŘÍZENÝ VLÁDOU KVŮLI VNĚJŠÍMU OBRAZU K EVROPĚ..K EU, KU SVĚTU, NO VŠEM PO PŘEČTENÍ MÉHO_PÍSMA MUSÍ BÝT ZŘEJMÉ, JASNÉ, ŽE TY ZÁSADNÍ ZÁLEŽITOSTI BEZLIDSKOPRÁVNA V ČR, POTÍRACÍCÍ NAPROSTO POJEM LIDSKÁ_DŮSTOJNOST..POTAŽMO ZDRAVÍ, ŽIVOTY, OSUDY..OBYVATELSTVA, TENTO ÚŘAD PROSTĚ NEŘEŠÍ, A ŘEŠIT NECHCE, NEHODLÁ. TO JE I DŮVODEM, PROČ SE MI ODMLČELA ONEHDÁ ANNA_ŠABATOVÁ, TO JE IDŮVODEM, PROČ SE MI VYHÝBAJÍ I NÁSLEDNÍCI/NÁSLEDNICE FAŠISTICKY, BYŤ JSEM NĚKTERÉ Z NICH MĚL CHUŤ I PODPOROVAT RŮZNĚ VOLEBNĚ V MINULOSTI VE SNAHÁCH MÝCH.., TO JE I DŮVODEM, TOHLE VŠE SOUČTEM, PROČ SE MI VYHÝBAJÍ V ODPOVĚDÍCH POLITICI, POLITIČKY, PRO PŘÍMÉ ROZHOVORY POVĚTŠINOU. VELMI DOBŘE VĚDÍ, ŽE UVEDENÉ ZÁLEŽITOSTI NEŘEŠÍ, ŽE JE ANI ŘEŠIT NEHODLAJÍ. FAŠISTÉ/FAŠISTKY VŮČI ČESKÉMU LIDU TI. KDYŽ BY TO TOTIŽ MYSLELI UPŘÍMNĚ, NEČEKALI BY AŽ NAPŘÍKLAD NA PREZIDENTSKÝ PLAT..JAK SE NYNÍ NĚKTEŘÍ Z NICH I PREZENTUJÍ, S TÍM, ŽE PAK SE BUDOU ZAJÍMAT O LIDSKÁ PRÁVA..NEBOŤ, SITUACE JE NYNÍ, A UŽ PO MNOHO LET V ČR UVEDENÝM SMĚREM ZNAČNĚ ŽALOSTNÁ, A JAK I ZPÍVÁ LUCKA_BÍLÁ.. NORMÁLNÍMU SRDCI NEJDE SE NA TO JEN TAK BEZ SNAHY TO ZMĚNIT, JENTAK SE NA TO DÍVAT. NO, SENÁTOŘÍ, ČR_POLITIKUM..SE NA TO DÍVAT DOKÁŽE. A TO I PŘES MÁ ČETNÁ DLOUHOLETÁ INTENZIVNÍ UPOZORŇOVÁNÍ, I S UVEDENÍM PATŘIČNÝCH NEZBYTNÝCH, NUTNÝCH, ŘEŠENÍ..BEZ KTERÝCH TO DÁL PROSTĚ NEPŮJDE. A TO SI VŠICHNI ZAPIŠTE..NECHCETE LI SKONČIT NAPŘÍKLAD, HOMO_SAPIENS, COBY FO_SÍLIE. NEBOŤ PÉČE O KLIMA JE PÉČÍ O PŘÍRODU, A TA MUSÍ ZAČÍNAT VŽDY U ČLOVĚKA..TEDY..MÁ LI HOMO_SAPIENS BÝT. MYSLÍ LI SI NĚKDO, ŽE SE BUDE ZAJÍMAT O PÉČI O KLIMA, O INFRASTRUKTURU NAPŘÍKLAD, O SILNICE, O CO JÁ VÍM JEŠTĚ.. A BUDE PŘI TOM SRÁT NA LIDSKOPRÁVNO, NA LIDSKOU DŮSTOJNOST, TEDY I TÍM NA ZDRAVÍ LIDU, NA I TAK ŽIVOT LIDÍ, NA OSUDY JIM.. SPLÁČE. PÉČE O ČLOVĚKA, O LID, V CO NEJVYŠŠÍ MOŽNÉ MÍŘE, KVALITĚ, MUSÍ BÝT NA PRVNÍM MÍSTĚ, PRIORITOU N.1. ( KRETÉNI SI I V TOMTO HLEDAJÍ ZPŮSOB, JAK VYKOŘISŤOVAT BLIŽNÍ, JAK SE I NA TOMTO RÁDOBY ZLATOKOPECKO_ELDORÁDNĚ PAKOVAT. NEBESA VŠAK STRESTAJÍ V ČASE UVEDENÁ LIDSKÁ ZRŮDNÁ CHOVÁNÍ VÚČI BLIŽNÍM) ) !!! PAK MŮŽE TEPRVE HOMO_SAPIENS VŮBEC UVAŽOVAT NAD TÍM, ŽE BY MOHL ZVLÁDNOUT TAKOVÉ PROBLÉMY, JAKO JE OTEPLOVÁNÍ KLIMATU, S JEHO PRŮVODNÍMI JEVY, A NEZHYNOUT PŘI TOM PŘEDČASNĚ !!!

DOSTALI JSTE ODE MNE, LIDÉ, DAR V PODOBĚ MÉHO_PÍSMA, COBY I ITINERÁŘE, NOT, CO JE NUTNO DĚLAT, UDĚLAT. A BEZ TĚCHTO NOT, A TOHO, CO JE V NICH UVEDENO, TEDY BEZ MÝCH DOPORUČENÍ, PŘIKÁZÁNÍ,.. A TO JSEM SI JISTÝ.. TO: LIDÉ PLANETY ZEMĚ: NEDÁTE.

A NEMYSLETE SI, KDOŽ, ŽE MÁ DOPORUČENÍ, PŘIKÁZÁNÍ.. LZE NĚJAK OCHCAT. ANI TO VE VLASTNÍM ZÁJMU NEZKOUŠEJTE.

TEDY.. JDĚTE LIDÉ PLANETY ZEMĚ CETOU MOU TOU. PŘEJI VÁM V TOM JEN TO CO NEJLEPŠÍ LZE ..VE JMÉNU ŽIVOTA, ZDRAVÍ, LIDSKÉ DŮSTOJNOSTI,.. PŘÁT.

~~

5.11.2022.. JP: ČESKÝ LID..NÁROD.. MLČÍCÍ, SPÍCÍ..!!

K BEZLIDSKOPRÁVNU VE VLASTNÍ ZEMI..V ČR..

ČESKÝ LID TAK JE, JE, JAKO JÁRA_CIMERMANN.

ČESKÝ NÁROD VŮČI VLÁDĚ SVÉ BEZLIDSKPRÁVNÍ PO VÍCE JA 30LET NEJEČÍ.

MLČÍ.

JE, JÁRA CIMERMANN, ČI NENÍ ??

TAKTO JE TEDY, JAKO JÁRA CIMERMANN I LID ČESKÝ, JELIKOŽ LEGISLATVA BEZLIDSKOPRÁVNÍ MORDUJE, UMORDUJE V ČASE, MNOHO ČESKÝCH ŽIVOTŮ..OSUDŮ.., NA ČEMŽ SE FAŠISTICKO SADISTICKY PAKUJÍ MANŽELKA PAVLA BLAŽKA A SPOL, S KRYTÍM KMOTRA PETRA FIALY A SPOL., S BESTIÁLNÍM I TAK VĚDOMÍM MILOŠE ZEMANA, KTERÝ SE POD TENHLE HNUS PODEPSAL, A NEUDĚLAL NAPROSTO NIC PRO NÁPRAVU. LIDI NA ULICI NAZÝVÁ ONANIANTY V PARKU V ROZHLASE. BENDA POSLANEC JE V POSLANECKÉ SNĚMOVNĚ OBDIVOVÁN COBY KÁPO KDYŽ SE VYJÁDŘIL OPAKOVANĚ V RÁDIU, ŽE DLUŽNÍCI/DLUŽNICE V EXEKUCÍCH MUSEJÍ BÝT VŮČI POSLANECKÉ SNĚMOVNĚ V ROLI NEVOLNÍKŮ/NEVOLNIC. MILOŠ_VYSTRČIL, PŘEDSEDA SENÁTU ČR VYSTRKUJE SVŮJ FAŠISTIC ÚSMĚV COBY VLÍDNOST, A VŠICHNI MU TO ŽEROU..JEN NEUDĚLAL TAKÉ NAPROSTO NIC PRO NÁPRAVU ZA CELÁ TA LÉTA.. MÉDIA ČR..RADIA, TELEVIZE, O TOM, O ČEM PÍŠI, CELÁ DLOUHÁ LÉTA MLČÍ, I PŘESTO, ŽE O TOM DETAILNĚ JSOU ODE MNE INFORMOVÁNI. MÁME. LIDE ČR, CO DO ČINĚNÍ S FAŠISTIC SYSTÉMEM ČR VŮČI VLASTNÍMU LIDU, AUTOGENOCIDNÍMU ..PLÁNOVITĚ, REALITOU, PRAXÍ, i V_DŮSLEDCÍCH.

A LIDÉ ČR NEUSTÁLE VOLÍ TY STEJNÉ FAŠISTIC ŠMEJDY, HOVADA, DO POLITICKÝCH FUNKCÍ. VOLÍ LIDÉ NEJEDNOU i TAKOVÉ, KTERÉ ANI VLASTNĚ NEZNAJÍ, A PAK SE TAKTO NESTAČÍME DIVIT, ŽE ??

KDY UŽ S TAKOVOUTO VOLEBNÍ SVOU KULTUROU..MORÁLKOU.. LIDE ČR..KONEČNĚ: PŘESTANEŠ ??!!!

~~

5.11.2022.. JP: AHOJ LIDE, LIDÉ.. ČR, EVROPY, SVĚTA..,
V MÝCH ZÁPISCÍCH NALEZNETE INFORMACE VCELKU DŮLEŽITÉ.
VŠE V MÝCH TEXTECH UVEDENÉ PODTRHUJE SKUTEČNOST, ŽE JE MI SABOTOVÁNO RŮZNĚ MOJE_PÍSMO, I PŘIPOJENÍ K INTERNETU, ZNAČNĚ CÍLENĚ ZÁMĚRNĚ HACKERSKY I ZPOMALOVÁNO, NEMÁM ANI SNADNÉ POSLAT OBYČEJNÝ LECKDY EMAIL KVŮLI NEUSTÁLÝM VÝPADKŮM..BLOKACÍMM.MI NADÁLKU HACKERSKY NEJSPÍŠ.. MÉHO POČÍTAČE PŘI PSANÍ, PŘI SNAZE ODESLAT PROSTOU JEN ZPRÁVU.. JEDEN EMAIL MI TRVÁ, NEŽ SE MI TO KDY PODAŘÍ, POSLAT LECKDY I VÍCE JAK HODINU. JE TOHLE NORMÁLNÍ??
POKUD BYSTE TEXT NĚJAK NEMOHLI PŘEČÍST, TEDY POKUD BY EMAIL NĚKDO NA CESTĚ K VÁM TAKTÉŽ ZESABOTOVAL, DEJTE MI VĚDĚT, POSLAL BYCH VÁM DOKUMENT JINAK, NEBO BYCH VÁM JEJ DORUČIL OSOBNĚ. POVAŽUJI INFORMACE V MÝCH TEXTECH NEJEDNOU ZA EXTRÉMNĚ DŮLEŽITÉ S OHLEDEM NA BEZPEČNOST V EVROPĚ, KTEROU NARUŠUJÍ MENTAL_GRÁZLO POKŘIVENÉ ŽIVLY V ČR, JAK UVÁDÍM V MÉM_PÍSMU PODROBNĚJI.
NAPŘÍKLAD PETR_FIALA JE MAFIÁN FAŠISTICKEJ VŮČI LIDU S PAVLEM_BLAŽKEM MINISTREM SPRAVEDLNOSTI ČR(FAŠISMU), KTEŘÍ SE VZÁJEMNĚ PODPORUJÍ, VE STYLU OBDOBNÉM, JAKO TO DĚLÁVAJÍ V RUSKU PUTIN A SPOL., NYNÍ SE ALE BOJÍ FIALA PUTINA PO TÉ, CO SE PUTIN VYJÁDŘIL ŽE VYMAŽE ČR ZA FIALOVY VLÁDY Z MAPY, TAKÉ SE DĚLÁ FIALA HEZKÝM KAMUFLÁŽNĚ ABY NEBYLO TO JEHO FAŠISTIC NASTAVENÍ VŮČI LIDU, MENTAL_POKŘIVENÉ VE STYLU PUTINISMU ROZPOZNATELNÉ ( TITO VŽDYCKY KAMUFLUJÍ.. ) JENŽE FAŠISMUS VŮČI ČESKÉMU LIDU TEN.. PĚSTUJE..PĚSTUJÍ, TITO FAŠISTIC GRÁZLI DÁL, A DÁL SOU_BANDÍ TOŤ SI.. O PODROBNOSTECH, I O DŮSLEDCÍCH, SE MŮŽETE DOČÍST V MÝCH TEXTECH, A JE TO VELMI HUTNÉ, IVCELKU STATISTICKY VELMI NEPĚKNÉ, I CO DO DEMOGRAFICKÉHO VÝVOJE, I CO DO VÝVOJE BUDOUCNOSTI, I VELMI VAROVNÉ ČTENÍ.
ŘEKNĚME, ŽE I ZUZANA ČAPUTOVÁ..PREZIDENTKA UDĚLALA CHYBU V KOMUNIKACI, I MOŽNÁ NEUVÁŽENĚ RÁDOBY HUMORISTICKY, MOŽNÁ BYLA I TAK ZNEUŽITÁ, JAK POPISUJI VE SVÝCH TEXTECH..MAFIÍ_GRÁZLÍ TOU.
 NO, TO, CO SE DĚJE V ČR, TO JE KATASTROFA PRO LID ČESKÝ, POTAŽMO PRO EVROPU, SVĚT. VIZ MOJE  VYJÁDŘENÍ V MÝCH TEXTECH PODROBNĚ.
MYSLÍM, ŽE PRO POCHOPENÍ SITUACE, KTEROU SHLEDÁVÁM VELMI ZÁVAŽNOU ..BEZPEČNOSTNĚ PRO NÁROD ČR, PRO EVROPU, PRO SVĚT .. JE  MOJE VYJÁDŘENÍ V MÉM_PÍSMU VÝSTIŽNÉ.
..
MĚJTE SE, VŠICHNI, .. JAK NEJLÍP TO JDE. ( TENTO TEXT JE UPRAVENÝ PRO LID ČR, EVROPY, SVĚTA.. Z PŮVODNÍHO TEXTU EMAILU ZUZANĚ ČAPUTOVÉ, PREZIDENTCE Z CCA 23.10.2022 ).
..
S POZDRAVEM
JIŘÍ PELÍŠEK

~~

5.11.2022.. JP: POSÍLÁM POZDRAV MARTĚ KUBIŠOVÉ.. S i DÍKY ZA JEJÍ MUZIKÁLNÍ VYSTOUPENÍ prý včera NAROZENINOVĚ_KONCERTNÍ..MIMO JINÉ S PÍSNÍ českoverzní: "HEJ_JUDE" ..  S i MÝM PŘÁNÍM JÍ CO JEN NEJLEPŠÍHO SE PŘÁT DÁ.. CO NEJLEPŠÍHO ZDRAVÍ..A VŠEHO.. VŠEHO_I_MÍRA ;-) .

~~

5.11.2022.. JP: ČTU DNES, NAPŘÍKLAD, ŽE ZUZANA ČAPUTOVÁ SE ZMIŇUJE O MORÁLCE V SOUVISLOSTI S POJMEM: SVOBODA, ČU TAKÉ, ŽE SUBJEKTY Z ŘAD IGNORANTŮ LIDSKOPRÁVNA MEDIÁLNÍ ČESKÉ OSOČUJÍ GRÉTU THUMBERGOVOU Z PUTINISMU, Z KOMUNISMU. TEDY.. JE NUTNO POZNAMENAT, ŽE JEN NEJSPÍŠE MÁLOKDO JE TAK UVĚDOMĚLÝ/UVĚDOMĚLÁ, ŽE SI například VYGOOGLÍ, CO ZNAMENÁ POJEM: ´MORÁLKA´. NO, A JAK TO TEDY MAJÍ LIDÉ VĚDĚT ?? ..DNES.. V DOBĚ SPOKOJENOSTI NAD SEBOU SAMÝMI V IGNORANCI A BEZ CITU S POJMEM: ´LIDSKOPRÁVNO´ .. SE KTEROUŽ ..IGNORANCÍ" TOU SE LZE SETKÁVAT TAKŘKA VŠUDE??!!

NO, A ZVRÁCENCI TITO .. Z ŘAD MEDIÁLNÍCH.. CHTĚJÍ MORALIZOVAT GRÉTU ??

29.10.2022:

,,OCHLASTÁNO", ,,VYHU..NAHU..LÍNO", ,,POZABÍJENO" ..,,POKŘIVENO".. ,,ZNEVĚROHODNĚNOˇ.. "PŘIOTRÁVENO".. !!! TAKŘKA CELOPLANETÁRNĚ !!!..

,,CO JEŠTĚ, ´HOMO_SAPIENS´ UMÍŠ ??"

 AUTOGENOCIDA.CZ: KDO NEJDE SE MNOU, DLE MÉHO_PÍSMA, JDE CESTOU POKŘIVENOU, CESTOU ZNAČNĚ PŘEDČASNÉ SMRTI LIDSTVA_SI. JDEŠ CESTOU, KTEROU TI NEDOPORUČUJI ? LIDE ? TAK..PAK..SE: !!! NEDIV !!! NEDIVTE_SE !!!

>>HLADOVÍ LIDÉ NA ZEMI PLANETĚ ..INFO..(například]..<<

>>BEZDOMOVCI V PRAZE, V ČESKÉ REPUBLICE<<

´FATAMORGANA.LIVE´

~~

6.11.2022.. ČR A LÁSKO_PARTNERSKÉ HETERO_VZTAHY ?

SEZNAMKY, SEZNAMOVÁNÍ SE MUŽE SE ŽENOU ??

POVÍDALI, ŽE MU: HRÁLI !!!

Z LÁSKY HETERO_PARTNERSKÉ ZBYLY UŽ V ČR

TAKŘKA VŠUDYPŘÍTOMNĚ JEN ,,VSTUPENKOV_CÁRY"

~~

7.11.2022.. JP: 

MINULOST < SOUČASNOST <?BUDOUCNOST<

 ~~

7.11.2022.. JP: MÁM VLASTNÍ WEB .. TEDY VLASTNÍ RUKOU PSANÝ.. V PODOBENSTVÍ I BLOGU. JDE O SYSTÉM TAKOVÝ BLOGOVÝ, WEBOVÝ. MÁM NA TĚCHTO WEBECH ZÁMĚRNĚ VYPNUTOU FUNKCI MOŽNOST PŘIDÁVÁNÍ RŮZNĚ MODEROVÁNÍ MÉHO OBSAHU, TO PROTO, ŽE JSEM SE V MINULOSTI SETKAL SE ZLOU ZÁŠKODNICKOU PRAKTIKOU, KDE MI KDOSI PROSTĚ JEN CHTĚL ŠKODIT, A DÁVAL SI NA TOM ZÁLEŽET.. OBJEVOVALY SE MI TAM U MÝCH NAPŘÍKLAD POETICKÝCH VERŠŮ POMĚRNĚ NECHUTNÉ VÝLEVY. NEMÁM NA TOHLE NERVY, ANI ŽALUDEK. KDYŽ SE LIDÉ NEUMÍ CHOVAT, SLUŠNĚ, TAK MI PROSTĚ NA MOJE WEBY PSÁT NEBUDOU. MŮŽOU MI NAPSAT EMAIL, ALE JAKSI UŽ VÍCE LET NĚJAK NECHTĚJÍ, ANI SE NEOBTĚŽUJÍ POLITICI, POLITIČKY, MI ODPOVÍDAT POVĚTŠINOU UŽ VÍCE LET NA EMAILY. TOTÉŽ SE TÝKÁ OBDOBNĚ DALŠÍCH SFÉR SPOLEČNOSTI, JAKO NAPŘÍKLAD MÉDIÍ A JEJICH SPŘÍZNĚNCŮ. NO, JE TO DNES TAKOVÁ ZVYKLOST, ŽE POKUD NEPÍŠEŠ VEŘEJNĚ PŘEDE VŠEMI VŠE ,,CO SE TI HONÍ HLAVOU(JAK JE PSÁNO NA FB PROFILU)", TAK SE S TEBOU PROSTĚ NEOBTĚŽUJÍ TI ODPOVÍDAT, A KDYŽ NAPÍŠEŠ NA FB, TAK TAKY NE. MOŽNÁ NA TWITTERU, KDE JSOU REAKCE PISATELŮ JEŠTĚ PRÝ, JAK JSEM SLYŠEL NEJEDNOU, ,,VÝLEVNĚJŠÍ". TEDY, ZA MNE..STRČTE SI SVÉ SOCIÁLNÍ SÍTĚ, MUSKU, ZUCKERBERKU, KAMSI..VÍTE KAM. JDE O PLATFORMY, KDE JE DÁVÁN PROSTOR GRÁZLŮM..GRÁZLOVSTVÍ. NEHODLÁM TOHLE JAKKOLI PODPOROVAT. V NEDÁVNÉ MINULOSTI JSEM SE SICE ZÚČASTNIL, ZEJMÉNA PROTO, ŽE MI BYLO CENZUROVÁNO MOJE PSANÍ MELISSE_VENEMĚ..TRUMPETISTCE, (TO PO TÉ, CO MI BYL PŘED TÍM ZRUŠEN FACEBOOKOVÝ ÚČET, KDE JSEM SE S UVEDENOU PLATFORMOU SEZNAMOVAL..) PROTOŽE TO, CO SE KOLEM TÉ MOJÍ SNAHY MELISSE NAPSAT, CENZURNĚ VŠE DĚLO, TO NEMÁ V HISTORII PLANETY ZEMĚ OBDOBY ( VIZ NAPŘÍKLAD VÍCE INFO O TOM NA WEBU: ´JP´DENNIK4.LIVE´.., PO TÉ JSEM JEŠTĚ NĚJAKÝ ČAS POUŽIL UVEDENOU FAŠISTIC PLATFORMU FACEBOOK ABY SE LIDÉ DOZVĚDĚLI O MÝCH WEBECH, A PO TÉ, CO MI FACEBOOK MINULÝ TÝDEN ZABLOKOVAL ,,ÚČET" U NICH, NEMÁM JIŽ NAPROSTO CHUŤ, ZÁJEM, SE JAKKOLI ÚČASTNIT PLATFOREM, KDE SE VEŘEJNĚ VYLÉVÁ COKOLI KOHOKOLI ZROVNA NAPADNE..VČETNĚ ZÁŠKODNICTVÍ. TAKOVÉHO VOLA NIKOMU DĚLAT NEBUDU. TÍMTO ÚHLEM POHLEDU JSOU TAK ZVANÉ TYHLE SOCIÁLNÍ SÍTĚ HROBEM LIDSTVA. A MŮŽETE SI, MÉDIA, A JINÍ, JE OPĚVOVAT, JAK CHCETE. NAZDÁREK BAZÁREK. UŽ TOHO BYLO S VÁMI TAKÉ ..MEDIÁLNÍ ČEŠTÍ: !!! DOST !!! MLČÍCÍ K FAŠISMU POLITICKÉMU VŮČI LIDU JAKO HROB. KDO SE JAKO HROB CHOVÁ, JE MOŽNÉ, ŽE SE TAKÉ HROBEM JIŽ STAL. I ZLEM NA ZEMI PLANETĚ ..SPOLUZLEM TAKOVÝM, N.1 ..( VIZ i například: V PŘEDCHOZÍM ČLÁNKU UVEDENÁ FAKTA ).

~~

7.11.2022.. JP: AKTUALIZOVÁN WEB AUTOGENOCIDA.CZ

NUTNO DODAT K TÉMATU,ŽE V TOM ČESKÁ MÉDIA JEDOU TAKÉ SPŘÍZNĚNĚ S TÍMHLE FAŠISTIC HNUSEM A ŽE V TOM JSOU NAMOČENI AŽ PO UŠI, TAKÉ MILIONCHVILEK.CZ .. ZEJMÉNA LÍDŘI TÉHLE PLATFORMY, KTEŘÍ ZPŮSOBILI NÁVRAT FAŠISTŮ ODS, KTEŘÍ TENHLE HNUS FAŠISTICKEJ V ČR ZAVEDLI, ZNOVU DO PARLAMENTNÍ POLITIKY, DO VLÁDY, NAVÍC JEŠTĚ I DRZE S VĚDOMÍM O MINULOSTI PETRA FIALY S PAVLEM BLAŽKEM, KTERÝM UŽ V ROCE 2013 BYLO ŘÍKÁNO DON PABLO A KMOTR FIALA. LÍDŘI MILIONCHVILEK.CZ MIKULÁŠ_MINÁŘ S BENJAMINEM_ROLLEM JSOU TAKTO TAKÉ PŘÍMO NAMOČENI DO UVEDENÉHO FAŠISTICKÉHO HNUSU VŮČI LIDU V ČR. A DRZE SI LIDEM ŘÍKAJÉÍ O PENÍZE JEŠTĚ NA TOHLE VŠE, A TVÁŘÍ SE VELEDŮLEŽIĚ VE STYLU JAKÝM TO DĚLÁVAJÍ LIDÉ například Z ČESKÉHO ROZHLASU. MILIONCHVILEK.CZ MÁ INFORMAČNĚ VELMI BLÍZKO K ČESKÉMU ROZHLASU, K FAŠISTŮM TĚMTO V ČR, A PODLE TOHO VYPADÁ I TO, CO V ČR TAHLE PLATFORMA ZPŮSOBILA. DNES SE SNAŽÍ ČESKÝ ROZHLAS VYVOLAT DOJEM U LIDÍ, ŽE ANDREJ_BABIŠ JE VĚTŠÉ ZLO PRO NÁROD, NEŽLI ODS A SPOLU S POLITICKÝMI STRANAMI A HNUTÍMI DOSAVADNÍMI V ČR ZA UPLYNULÝCH 30LET..NO, JÁ SI TO NEMYSLÍM. ANDREJ BABIŠ TENHLE FAŠISMUS V ČR NEUSTANOVIL ALE JEN SE NA NĚJ Z VYSOKA VYSRAL, A TO JE VELKÝ ROZDÍL. TI, KDOŽ TENHLEHNUS FAŠISMUS V ČR VŮČI LIDU ČR LEGISLATIVNÍ MAJÍ NA SVĚDOMÍ, JSOU PRÁVĚ PONEJVÍCE ODS S ČSSD, SPOLU NÁSLEDNĚ MLČÍC NAD TÍM, SCHVALUJÍC TO.. DÁLE S OSTATNÍMI POLITICKÝMI STRANAMI A HNUTÍMI ZA UPLYNULÝCH CCA 30LET. NA KARLOVĚ MOSTĚ V PRAZE MI NEDÁVNO JEDNA SLEČNA SDĚLILA, ŽE LID S TÍMHLE HNUSEM..TEDY MY.. NIC NENADĚLÁME. NO..MILÍ, TO SE JEŠTĚ UVIDÍ..

~~

~~

MOJE DALŠÍ HISTORICKY ´JP´ZÁPISKY..POZNÁMKY´ například, mimo jiné, ZDE :

´https://JPDENNIK4.LIVE´

28.8.2022.. JP: TROJJEDINNOST BYTÍ ( OTEC~SYN~DUCH SVATÝ / SYN ČLOVĚKA ) CO BY TOMU VŠEMU DNES ŘEKL "ON" ? ŘEKL BY, V POZITIVNÍM DUCHU PRO ZDRAVÍ, PRO ŽIVOT, SLOVEM SVÝM, PÍSMEM SVÝM, TOTO: "JE_NAPROSTO_NEZBYTNÉ, JE NAPROSTO ŽÁDOUCÍ.. DŮLEŽITÉ", DĚLAT, UDĚLAT, V_POZITIVNÍM DUCHU PRO ZDRAVÍ, PRO ŽIVOT, LIDÉ, VLÁDY, TO, O_ČEM V TOMTO DUCHU V MÉM_PÍSMU PÍŠI..

!!!    >> ´ABC´.. <<  !!!

!!! ´JP_ZÁPISNÍK´  !!!

!!! ´POLITICO_KELOVÍ´ !!!

>> !!! POLITICKÉ STRANY ČR A JINÁ TÉMATA !!! <<

!!!  >> JPeBook.org <<    >> AUTOGENOCIDA CZ..<<  ´GREEN 4.LIVE´   >> JP infoTips.Live <<  !!!

( MOJE_PÍSMO V CELÉ JEHO ŠÍŘI MÁ RYZE CHARITATIVNÍ CHARAKTER, NEVYBÍRÁM OD NIKOHO NA PROVOZ MÝCH WEB_BLOGŮ, WEB_STRÁNEK, ŽÁDNÉ FINANČNÍ PROSTŘEDKY ANI NA SVŮJ, ANI NA JINÝ ÚČET, ANI SVÝM JMÉNEM, ANI JMÉNEM NIKOHO JINÉHO. NEJSEM ČLENEM ŽÁDNÉ POLITICKÉ STRANY NEBO HNUTÍ. ) >> Můj DALŠí zde TIP: >> JP-MONITOR..>>

~~

>>TIP: ZDE SI MŮŽETE VYTISKNOUT MOJE ´JP_iPOZVÁNKY´ K NÁVŠTĚVĚ MÝCH WEBŮ, NASTŘÍHAT SI JE, A OBDAROVÁVAT JIMI SVÉ PŘÁTELE,..ZNÁMÉ..<<

>>NEBO TAKÉ ZDE << VAŠÍM VÝBĚREM <<

~~

>> DALŠÍ TIP: SOUBORY..´JP_STRÁNKY..´ KE STAŽENÍ ZDE [*PDF]<<

>> Můj DALŠí zde TIP: >> JP-MONITOR..>>

~~

´JPeBook.Live´

´GREEN 4.LIVE´

´JP DENNÍK.LIVE´

´JP DENNÍK 4.LIVE´

´FATAMORGÁNA.LIVE´

´CULTURE_PLUS.LIVE´

´HUMAN RIGHTS 4.LIVE´

FOR_HEALTH: (Verze_A1) .. (..A2)

>>´JP´_INFO_TIPS´<<   HROBEČEK´

TIP_SW: >> Screen_TRANSLATOR <<

SVATÝ_KÓD_PRO_LIDSTVO  ´??_JAKOU_??   

<< HLEDAT Googlem


~~~